הכוכבים של “חברים” מתאחדים שוב לספיישל מיוחד

אם גם אתם נמנים על מעריצי הסדרה “חברים”, אחת הקומדיות הכי פופולריות בכל הזמנים, יש לנו חדשות טובות עבורכם, למרות שכדאי מאוד לקחת אותן בערבון מוגבל. בהודעה מפתיעה ששחרר אתמול בוב גרינבלט, אחד מראשי רשת NBC, בישר האחרון כי ששת החברים, ג’ניפר אניסטון, דיוויד שווימר, קורטני קוקס, מאט לבלנק, מת’יו פרי וליסה קודרו, צפויים להתאחד שוב על המסך במסגרת משדר הוקרה מיוחד בן שעתיים לבמאי ג’יימס בורוז, במאי הטלוויזיה האגדי שביים ב-40 השנים האחרונות כמה מהסדרות הכי מפורסמות על המסך (לחיים, מפגשים מהסוג האישי, שני גברים וחצי, המפץ הגדול ורבות אחרות) וגם 15 פרקים של “חברים”.

הידיעה על האיחוד הצפוי של החברים שצפוי להיות משודר ב-21 בפברואר, יותר מ-11 שנים מאז שודר הפרק האחרון של הסדרה, התקבלה ברגשות מעורבים מצד מיליוני מעריצי הסדרה בעולם. מצד אחד, איחוד כזה הוא חלום עבור רבים מהם, אבל מצד שני, מדובר בסה”כ בהופעה של כמה דקות שכנראה, אלא אם תתחולל הפתעה גדולה, לא תוביל לחזרתה של הסדרה לפרקי איחוד מתבקשים, חלומם הרטוב באמת של המעריצים שככל הנראה ייאלצו להסתפק בהמשך צפייה בשידורים החוזרים שלה.

נכון לעכשיו לא ברור מה תהיה רמת ההשתתפות של החברים במשדר, אבל אחרי שלא התכנסו יחד מאז 2004, מדובר בהחלט ברגע טלוויזיוני ששווה לצפות לו. “אני לא יכול למסור יותר מידי פרטים, אבל אני מקווה שכל השישה יהיו יחד באותו החדר באותו הזמן, אבל אני לא בטוח שנצליח לארגן את העניין הזה מבחינה לוגיסטית”, הוסיף גרינבלט.

בשורה התחתונה, בחודש הקרוב סביר שנשמע עוד הרבה עדכונים ולחשושים לקראת הספיישל המסקרן, ולא משנה כמה מינורית תהיה ההופעה של רוס, רייצ’ל, צ’נדלר, מוניקה, ג’ואי ופיבי בתוכנית, זה הולך להיות מאוד מרגש.

עוד בפטריה

מוזמנים לרענן את זיכרונכם עם 52 עובדות שלא ידעתם על הסדרה.
וגם לגלות את פרט הטריוויה הכי מגניב שכנראה לא שמתם לב אליו ב”חברים”.
איך נראות היום דמויות המשנה בסדרה חברים? קליק לתשובה.

לייק לפטריה בפייסבוק