פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 הרגעים הכי מצחיקים של ג'ואי טריביאני מ"חברים"

קשה להאמין שכל כך הרבה זמן עבר, אבל בעוד קצת פחות מחודשיים ימלאו 20 שנה לשידורו של הפרק הראשון אי פעם של "חברים", אחת הקומדיות הכי מצליחות בכל הזמנים. בשבוע שעבר התחלנו כאן באתר בחגיגות הלא רשמיות עם 52 עובדות מגניבות ומשעשעות שאולי לא ידעתם על הסדרה המיתולוגית, ובמהלך השבועות הקרובים נשתדל לפנק אתכם בעוד ספיישלים נחמדים מתוך הסדרה שבצוותא עם "סיינפלד", פשוט אף פעם לא מפסיקה להצחיק אותנו.

לכל אחד יש את הדמות האהובה עליו מתוך הקאסט של חברים אך בין אם אתם מתים על ההומור של צ'נדלר, על הטירוף של רוס, או הלוק ההורס של רייצ'ל, ודאי תסכימו כי אחת הדמויות הכי מצחיקות בטלויזיה בכלל ובסדרה בפרט היתה דמותו של ג'ואי טריביאני שהצליח להיות כובש, טיפש, חכם ומצחיק בו זמנית.

באתר באזפיד ריכזו את 20 הרגעים הכי מצחיקים של ג'ואי לאורך 10 העונות של הסדרה, ואנחנו הוספנו עוד כמה רגעים בלתי נשכחים שנשארו בחוץ.  אנחנו בטוחים שיש רגעים נהדרים שנשארו מחוץ לרשימה. לכן, אתם כמובן מוזמנים להזכיר לנו אותם בתגובות ואנחנו נוסיף אותם לפוסט.

 

הרגעים הגדולים של ג'ואי 1ג'ואי 23

ג'ואי 22

ג'ואי 27הרגעים הגדולים של ג'ואי 2 הרגעים הגדולים של ג'ואי 3

ג'ואי 26הרגעים הגדולים של ג'ואי 4 הרגעים הגדולים של ג'ואי 5

הרגעים הגדולים של ג'ואי 6-1הרגעים הגדולים של ג'ואי 6-2

הרגעים הגדולים של ג'ואי 7 הרגעים הגדולים של ג'ואי 8 הרגעים הגדולים של ג'ואי 9 הרגעים הגדולים של ג'ואי 10 הרגעים הגדולים של ג'ואי 11 הרגעים הגדולים של ג'ואי 12 הרגעים הגדולים של ג'ואי 13 הרגעים הגדולים של ג'ואי 14 הרגעים הגדולים של ג'ואי 15 הרגעים הגדולים של ג'ואי 16 הרגעים הגדולים של ג'ואי 17 הרגעים הגדולים של ג'ואי 18 הרגעים הגדולים של ג'ואי 19

ג'ואי 24הרגעים הגדולים של ג'ואי 20 הרגעים הגדולים של ג'ואי 21

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...