25 הרגעים הכי מצחיקים של ג’ואי טריביאני מ”חברים”

אם אתם מחפשים מידע על ג'ואי טריביאני הגעתם למקום הנכון! ריכזנו לכם בכתבה את מיטב הרגעים הכי מצחיקים ובלתי נשכחים של ג'ואי מהסדרה חברים.

קשה להאמין שכל כך הרבה זמן עבר, אבל בעוד קצת פחות מחודשיים ימלאו 20 שנה לשידורו של הפרק הראשון אי פעם של “חברים“, אחת הקומדיות הכי מצליחות בכל הזמנים. בשבוע שעבר התחלנו כאן באתר בחגיגות הלא רשמיות עם 52 עובדות מגניבות ומשעשעות שאולי לא ידעתם על הסדרה המיתולוגית, ובמהלך השבועות הקרובים נשתדל לפנק אתכם בעוד ספיישלים נחמדים מתוך הסדרה שבצוותא עם “סיינפלד”, פשוט אף פעם לא מפסיקה להצחיק אותנו.

לכל אחד יש את הדמות האהובה עליו מתוך הקאסט של חברים אך בין אם אתם מתים על ההומור של צ’נדלר, על הטירוף של רוס, או הלוק ההורס של רייצ’ל, ודאי תסכימו כי אחת הדמויות הכי מצחיקות בטלויזיה בכלל ובסדרה בפרט היתה דמותו של ג’ואי טריביאני שהצליח להיות כובש, טיפש, חכם ומצחיק בו זמנית.

ריכזנו לכם בכתבה את 25 הרגעים הכי מצחיקים של ג’ואי טריביאני לאורך 10 העונות של הסדרה, אנחנו בטוחים שיש רגעים נהדרים שנשארו מחוץ לרשימה. לכן, אתם כמובן מוזמנים להזכיר לנו אותם בתגובות, אם יש לכם רגע קורע ובלתי נשכח של דמותו האדירה של ג’ואי טריביאני מוזמנים לכתוב לנו ואנחנו נוסיף לפוסט.

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

 

via GIPHY

לייק לפטריה בפייסבוק