פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

מעולה: הצצה ראשונה לפרק האיחוד הקורע של הסימפסונים ופמילי גאיי

אחרי חודשים ארוכים של המתנה, זה סוף סוף עומד לקרות. הסימפסונים ופמילי גאיי, שתיים מסדרות האנימציה הקומיות הכי מצחיקות והכי פופולאריות בכל הזמנים עומדות להתאחד לפרק אחד משותף ומסקרן שיפגיש לעשרים וקצת דקות מסקרנות ומלאות הומור משובח את הדמויות הכי מופרעות על המסך. הפרק יהיה פרק כפול וישודר ברשת Fox האמריקאית בדיוק בעוד חודשיים, ב-29 בספטמבר, ערב הבכורה של העונה ה-26 של הסימפסונים, סדרת האנימציה הכי ותיקה על המסך.

רגע לפני שידור הפרק, שיחררו סוף סוף ברשת Fox קטעים נבחרים מתוך הפרק המדובר, בסרטון קורע של 5 דקות שמעניק טעם של עוד ויוצר ציפייה רבה לראות כבר את הדבר האמיתי, הפרק המלא.

בפרק המיוחד מוצאת את עצמה משפחת גריפין בטעות בספרינגפילד ומתארחת אצל הסימפסונים. אולם, החברות המייידית בין האבות שמתחילה ברגעי דונאטס מאושרים הולכת ומתדרדרת ומסתיימת בקרב מכות אימתני לאחר ויכוח סוער בין השניים על בירה.

הסרטון הנהדר הזה שזכה למעל מליון צפיות מאז פורסם אמש, מעניק לנו הצצה למפגש הכה מדובר בין צמד האבות הכי מופרע על המסך, פיטר גריפין והומר סימפסון, וכמובן, לאיחוד בין שני צירי הרשע: בארט סימפסון וסטואי, שמוליד גם הוא רגעים קומיים מעולים. הכינו את טבלת הייאוש, 60 ימי המתנה מתחילים עכשיו.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...