ספרינגפילד בטירוף: הסימפסונים יפגשו את איש משפחה בפרק משולב ברשת פוקס

רשת פוקס הודיעה בסוף השבוע שעבר ששתי קומדיות האנימציה הפופולריות והקורעות ביותר בטלוויזיה, “איש משפחה” ו”משפחת סימפסון”, יפגשו לפרק איחוד משולב בסתיו הקרוב (2014), ווגרמה למליוני אוהדים של הסדרות לקפוץ משמחה ולהתחיל לספור את הימים לאחור.

sfg2

הפרק יתקיים בספרינגפילד, העירה המיתולוגית בה מתגוררת משפחת סימפסון, כשמשפחת גריפין תגיח לביקור מה שודאי יגרום לאינטראקציה מצחיקה ביותר בין שתי המשפחות המופרעות הללו. הפרק שכבר זכה לכינוי The Simpsons Guy צפוי להיות הצלחה גדולה עם רייטינג לא מבוטל עבור רשת הטלויזיה פוקס, המהווה את ביתם של שני הסדרות.

כמובן, עלילת הפרק עדין לא ידועה, אך בפוקס מסרו כי משפחת גריפין תגיע לספרינגפילד במהלך טיול משפחתי, שם תזהה את משפחת סימפסון המפורסמת, והומר יקבל את חבורת ה”לבקנים” בזרועות פתוחות.

sfg3

אם אנחנו מתבקשים לנחש, אז אנו מהמרים על תחרות ראש בראש בין הומר ופיטר על תואר בירה הטובה יותר – דאף או Pawtucket, חברות אמת בין צמד האימהות, וכמובן, ברית על בסיס טרור בין בארט לסטואי.

בפוקס שחררו תגובות פיקטיביות לפרק הצפוי בשמן של הדמויות הראשיות, אחת מהן של פיטר גריפין: “פוקס לא בזבזו כל כך הרבה כסף מאז שהם לקחו את סיימון קאוול לקניות את חולצות ה-T הצמודות שלו” והומר סימפסון והוסיף: ” סוף סוף אני יכול לשים את את הידיים שלי על הבחור הזה!”

כאמור, עד היום לא הייתה ל”משפחת סימפסון” שנוצרה על ידי מאט גרונינג, ו”איש משפחה” שנוצרה על ידי סת’ מקפרליין, הופעה משולבת רשמית למרות שסת’ מקפרליין כבר הופיע בפרק של משפחת סימפסון, ודן קסטלנטה בפרק של איש משפחה. לנו נותר לחכות בסבלנות ולקוות שהפרק יענה על הציפיות הגבוהות של הקהל.

sfg4
מקור – Daily Mail

משפחת סימפסון כבר פועלת במשך 24 עונות, בעוד “איש משפחה” בעונה ה-11 שלה.
לקראת העונה החדשה ה-12 של “איש משפחה” הוציאו פוקס טריילר מצחיק בטירוף שחובה לראות.

לייק לפטריה בפייסבוק