האם “חברים” חוזרת סוף סוף לפרק האיחוד שכולם מחכים לו?

קשה להאמין, אבל כמעט עשר שנים חלפו מאז שודר הפרק האחרון בהחלט של “חברים“, אחת הקומדיות האהובות והמצליחות בכל הזמנים, זו שעד היום אנחנו מבזבזים את זמנינו הפנוי בצפייה בשידורים חוזרים של מיטב הפרקים שלה. במהלך השנים שחלפו, המשיכו ג’ואי, צ’נדלר, רוס, מוניקה, פיבי ורייצ’ל בחייהם, ובנו כל אחד לעצמו קריירה מוצלחת יותר או פחות, כשג’ניפר אניסטון הפכה בלי צל של ספק לפליטת הסדרה המצליחה מכולם.

לאורך השנים צצו לא פעם שמועות על פרק איחוד חדש של הסדרה, אך כוכבי הסדרה תמיד דאגו להכחיש ומיעטו להופיע יחד בפומבי מאז ירידת הסדרה מהמסכים. גם ברשת NBC שם שודרה הסדרה דאגו תמיד להכחיש שמועות על איחוד ולמעשה ממשיכים בקו הזה עד היום, כשהפעם האחרונה ששמועות כאלו צצו הייתה בתחילת 2013.

לפני יומיים פרסם מוזיקאי בשם ג’ון אדאמס תמונה בעמוד הפייסבוק שלו בה מופיעים כל כוכבי הסדרה עם הכיתוב “האחד בו כוכבי הסדרה מתאחדים אחרי עשור” ובתוספת הכיתוב “חברים 2014”. כצפוי, התמונה הפכה ויראלית ברשת וזכתה במהירות למאות אלפי לייקים ועשרות אלפי שיתופים של גולשים נרגשים שממתינים כבר שנים לבשורה כזאת.

מצד אחד, התמונה הזאת היא ככל הנראה פי יצירתו של אחד הגולשים ברשת ואין מאחוריה שום מקור רשמי מוסמך, אולם מצד שני, היא ממשיכה גל חדש של תקוות שהחל לפני כשבועיים עם דיווח של Ok! Magazine, על פיו ג’ניפר אניסטון, החברה בעלת הלוז העמוס והבעייתי מכולם, שוקלת להיענות בחיוב להצעה לקאמבק של השישייה, גם באמצעות נסיונות שכנוע של חברתה הטובה קורטני קוקס (מוניקה).

כאמור, ששת החברים אינם נוהגים להופיע בפומבי יחד והופעת המיני איחוד האחרונה של חלק מהם היית במאי השנה בתכנית האירוח של אלן דג’נרס שם השתתפו אניסטון, קוקס ופרי במערכן משותף.


אז למה בכל זאת יש מקום לתקווה? השנה, ימלאו 20 שנים לשידור הפרק הראשון של הסדרה, סיבה בהחלט ראויה למסיבה, וקשה להאמין שלא נראה השנה מאורע כלשהו הקשור בסדרה ויכלול את ששת המופלאים על מסך אחד, לראשונה מזה עשור.

על פי הדיווח באתר DailyMail לא ברור כרגע אם האיחוד המרגש צפוי להיות בצורה של פרק חדש או אולי סרט קולנוע, או אם בכלל יקרה, אבל לפחות על פי ההגיון הבריא, בהחלט כדאי להתכונן להפתעה בגזרה הזאת ב-2014. בינתיים, חזרה לשידורים החוזרים.

לייק לפטריה בפייסבוק