מקסים: חמישה על פסנתר אחד

לפני כחצי שנה, פרצו לחיינו בסערה, חברי להקת walk off the earth , כשביצעו קאבר לשיר המופלא “somebody that you used to know”, כשכל החמישה מנגנים על גיטרה אחת. הקאבר והסרטוןם הפכו בין לילה לסנסציה עולמית ברדיו וברשת, ובמשך חודשים ארוכים, שהו שני הביצועים, השיר המקורי יחד עם הקאבר, בראש רשימת הסרטונים הכי משותפים ברשת עם מליוני שיתופים וצפיות.

נערי הפסנתר (piano guys), הם חמישיית נגנים קלאסיים, המנגנים בעיקר על פסנתר אך גם על כלים קלאסיים אחרים, ובעלי ערוץ יוטיוב ודף פייסבוק מוצלחים ופופולאריים במיוחד עם מאות אלפי מעריצים. החמישייה נוהגת לבצע קאברים מיוחדים ובעלי אופי שונה לשירים מוכרים וגם מיצרים חומרים משלהם. אמש, שיחררה החמישיה לרשת את הסרטון החדש שלהם. החמישה, ככל הנראה קיבלו תיאבון בריא כשצפו בסרטון החמישיה על הגיטרה, והנה, כעת הם מוכיחים שגם על פסנתר אפשר לעשות את זה.

החמישיה מבצעת קאבר לשיר  what makes you beautifulשל להקת one direction, שיר פופולארי מאוד בזכות עצמו, כשהם כולם מלהטים על פסנתר אחד בוירטואוזיות. החבורה מספרת כי הרעיון נולד כבר מזמן אך החמישיה התקשתה למצוא זמן בו יוכלו להתאגד יחד לצורך הצילומים שכן כולם עמוסים בהופעות ובמקביל אנשי משפחה. בסופו של דבר צילמו את הקליפ בבוקר הופעה, בין 2 בלילה ל 7 בבוקר. אם תעצרו את הסרטון בזמן 2.30 דקות תוכלו להבחין בזריחה המתגלה מחוץ לחלון, מה שלא מפריע לחבורה להיות ולהישמע עירנית לחלוטין.

אין ספק שהקליפ של gotye, משאיר אימפקט גדול יותר על הצופה, אך חבורת הפסנתר עושה זאת עם הרבה יותר התלהבות וגורמת לצופה להזיז את הראש מצד לצד בהנאה. צפו בסרטון, ונסו לנחש כמונו, מי תהיה החמישיה הבאה שתנסה לנגן יחד על אותו כלי ועל איזה כלי בדיוק יעשו את זה. ההימור שלנו? קאבר ל”מדרגות לגן עדן” של לד זפלין, על תוף מרים. נחכה ונראה.


לייק לפטריה בפייסבוק