פירסטקלאס: אילנית מ’אחד העם אחד’ חוזרת עם תכנית אירוח מופרעת

אם גם אתם נמנים על מעריצי סדרת הקאלט ‘אחד העם אחד’, יש לנו בשורות נהדרות עבורכם. חודשיים לאחר שאילן פלד, כוכב הסדרה, שב לחיינו לכמה רגעים עם הפרסומת הקורעת לברנפלקס בכיכובה של דנית זמרת החתונות, והשאיר לנו יופי של ממתק בדמות להיט החתונות הקורע “קוקוריקו חתונה“, דמות נוספת מתוך סדרת הקאלט תזכה לקבל זמן מסך נוסף ולנסות לשחזר את ההצלחה.

אתמול שוחרר לרשת פרומו חדש לסדרת אינטרנט חדשה בכיכובה של ענת מגן-שבו, מי שעומדת מאחורי דמותה הקורעת של אילנית אליאס, הילדה הערסית והמצחיקה, שדמותה נוצרה לראשונה עוד בימי ‘דומינו’ ובהמשך הפכה לאחת הדמויות היותר אהובות ומצחיקות ב’אחד העם אחד’.

הסדרה החדשה של אילנית נקראת “פירסטקלאס”. מדובר בתכנית אירוח במסגרתה מארחת אילנית סלבריטאים ואנשים מוכרים בתרבות הישראלית לראיונות אחד על אחד. כמובן, לפחות על פי הפרומו, מדובר בראיונות הזויים ומופרעים בהם היא מנסה להוציא את המרואיינים משלוותם, לא בדיוק המעגל עם דן שילון.

על פי הפרומו, אמורה הסדרה לעלות ליוטיוב בכל יום חמישי בשעה 20:00, החל מהערב. קשה לקבוע עד כמה תצליח התכנית להצחיק אותנו, ועד כמה מסוגלת דמותה של אילנית לסחוב לבדה תכנית אירוח שכזאת, אך אנחנו כמובן נשמח לתת לה צ’אנס ולראות מה בדיוק בישלו עבורינו שם.

אתם מוזמנים לצפות בפרומו ולשפוט בעצמכם, ואם אתם רוצים לעקוב אחר הסדרה, אתם מוזמנים להירשם לערוץ היוטיוב שלה כאן.

channels4_banner

לייק לפטריה בפייסבוק