מה בא קודם הביצה, התרנגולת או הפרסומת?

בשבוע שעבר סיפרנו לכם על הפרסומת המשעשעת והויראלית של מרצדס עם התרנגולים המרקדים לצלילי השיר Upside Down של דיאנה רוס ומדגימים שליטה מופלאה בראשם שלא זז, למרות שגופם מטולטל מצד לצד.
קליק לפרסומות של מרצדס

ובכן, מסתבר שלפני כמה חודשים בלבד, יצאה פרסומת זהה לחלוטין של חברת פוג’י-פילם למצלמות עם מייצב התמונה שלהם, בה רואים אדם שנראה כמדען, משחק ומטלטל תרנגול באותה צורה בדיוק כפי שמופיעה בסרטון של מרצדס.

באותה נשימה ובלי בושה, ממש ארבעה ימים אחרי שהועלה הסרטון של מרצדס ליוטיוב, סרטון פרסומת נוסף עם אותו קונספט בדיוק הועלה לרשת. הפעם מדובר בסרטון פרסומת של LG למכשיר הדגל החדש שלהם LG G2. מכיוון שלא מדובר בפוטס טכנולוגי, אחסוך לכם את הפיצ’רים והאיפיון של המכשיר, רק אכתוב כי מדובר במכשיר מעולה וחדש, שאם עוד לא שמעתם עליו עד עכשיו, זה רק עניין של זמן.

הפרסומת של LG מציגה את דייב, צלם מקצועי שמנסה כל פעם מחדש לשפר את שיטות הצילום שלו ולמצוא דרכים חדשות לשמור על יציבות התמונות וסרטוני הוידאו שהוא מצלם. מכאן זה כבר לא קשה לנחש לאן הפרסומת הולכת, נכון מאוד! מייצב התמונה של המצלמה במכשיר החדש של LG.

אז אומנם על התשובה לשאלה המפורסמת ‘מה בא קודם, הביצה או התרנגול?’ אין תשובה עדיין, אבל לשאלה מה בא קודם התרנגולת או הפרסומות? אפשר לענות בקלות.

לייק לפטריה בפייסבוק