לא נשארו חייבים: התגובה המשעשעת של הבוס לקליפ ההתפטרות של מרינה

אתמול סיפרנו לכם כאן על קליפ ההתפטרות המשעשע והמאוד ויראלי (מליוני צפיות) של מרינה שירפין, עובדת בחברת הפקות וידאו ואנימציה בשם NMA, שהחליטה להתפטר מעבודתה לאחר שמאסה בה ובבוס שלה, ועשתה זאת בדרך יצירתית במיוחד באמצעות קליפ ריקודים משעשע שצילמה במשרדי החברה הריקים בארבע וחצי לפנות בוקר, קליפ בו היא מודיעה רשמי תשהיא עוזבת.

ובכן, לאחר שהסרטון של מרינה התפשט ברשת ונצפה בכל העולם, החליטו הבוס של מרינה וחבריה לעבודה לא להישאר חייבים, ולהחזיר לה בקליפ תגובה משלהם, קליפ לא פחות מצחיק, בו עובדי החברה ממשיכים את טרנד הריקוד במשרדי החברה שהתחילה מרינה, ומסבירים לעולם מדוע זהו מקום עבודה אידיאלי וכיפי.


סרטון התגובה זכה כבר לקרוב לחצי מליון צפיות, וגם אם לא יגיע לרמת הויראליות של הקליפ המקורי, בהחלט מצליח להציל את כבוד החברה, כשהבוס המושמץ והעובדים נראים משועשעים ומרוצים במיוחד ומציגים את כל הפלוסים בעבודה באולפנים.

בסוף הקליפ, יש גם מסר אישי עבור מרינה והצופים: “אנו מעוניינים לאחל למרינה בהצלחה, וכמובן, לעדכן את כולם ש… אנחנו מחפשים עובדים”.  עם בריכה על הגג, סאונה וספא, ובוס שנראה מטורלל למדי, אפשר להניח כי בחברה הולכים לקבל כמות אדירה של קורות חיים, ולאייש בקלות את הכסא הפנוי שהותירה מרינה.

אגב, אי אפשר שלא לחשוד שכל הסיפור הזה הוא בסה”כ תעלול שיווקי כדי לפרסם את החברה ולמצוא עובדים חדשים. אם כן, מדובר במהלך גאוני. בינתיים, נצא מנקודת הנחה תמימה שהכל קרה באמת לפי הסיפור שמספרים לנו.

סוף לסאגה? נחיה ונראה. קליק לתזכורת לקליפ המקורי

תגובה 1

לייק לפטריה בפייסבוק