הפתעה מרעננת: דנית זמרת החתונות משתוללת עם ברנפלקס פינוקים

אם צפיתם אמש בהפסקות הפרסומות באח הגדול, ודאי לא יכלתם להתעלם מהפרסומת החדשה של תלמה לדגני הבוקר ברנפלקס פינוקים. בפרסומת מככב לראשונה אילן פלד, הקומיקאי האדיר והנחבא אל הכלים המוכר לנו בעיקר בזכות שלל הדמויות שגילם בסדרת הקאלט “אחד העם 1”, כשהבולטת ביניהן היא כמובן דמותה של מירי הפקחית.

בפרסומת החדשה (באומן בר ריבנאי) מגלם פלד את דמותה של דנית, זמרת חתונות במקצועה, שמתלוננת על הקושי הרב לעמוד בפיתויי האוכל והקינוחים ולשמור על תזונה נכונה בדילוגים בין חתונה לחתונה.

“אצלינו בתעשיה, אני פשוט חייבת לשמור על הפיגורה, כי בסוף, אני הפנים של החתונה” מספרת דנית למצלמה וממשיכה במונולוג משעשע המלווה בקטעי וידאו שלה משתוללת בחתונות, ביניהם רגע השיא הקומי לטעמי, הרגע בו היא מכריזה על הבמה בסיום ביצוע של שיר “קהל נכבד, הבופה החם נפתח, בתיאבון”, זורקת את המיקרופון ורצה לעבר האוכל.


אמנם מדובר לכאורה בדמות חדשה של פלד, אך אי אפשר שלא לזהות כי מדובר באותה גברת בשינוי אדרת, ולפנינו מופיעה לא אחרת מאשר מירי הפקחית, עם שם אחר ומקצוע אחר. למרות זאת, ולמרות שאנחנו כבר מכירים את השטיקים של פלד, הפרסומת מצליחה להיות מצחיקה וכיפית לצפייה, ובעיקר מרעננת מעט את הנוף המוכר בפרסומות הדגנים.

לא עוד ילדים שנהנים מדגני בוקר מזינים כלשצידן דמות אם מחוייכת ומרוצה, לא עוד פרזנטוריות שמקשקשות על סגולות הסיבים התזונתיים והבריאותיים המצויים בדגנים. סוף סוף קצת הומור ורוח קלילה, ואפילו קריצה עם הומור עצמי כשבסוף הפרסומת מכריזה דנית בהצהרה לא אמינה בכלל, כי יום אחד פשוט אמרה לעצמה דיי ועברה לברנפלקס פינוקים ומצהירה “מאז אני גם חשה שבעה בגלל הסיבים התזונתיים וגם חשה מפונקת בזכות הפירות”, כשנראה שאפילו היא לא מאמינה לעצמה.

ברנפלקס 5

ביננו, ברנפלקס פינוקים לא ישנה לכם את החיים וסביר להניח שגם לא את הרגליי התזונה. גם אם אכלתם ארבע קערות של ברנפלקס לפני אירוע, סביר שלא תעמדו בפיתוי של הסטייק העסיסי או הקבבון בבופה, אם אין לכם כוח רצון או משטר דיאטה אמיתי שלא מבוסס על דגנים וחלב.

אני בטוח שיש שיגידו שהפרסומת החדשה של ברנפלקס לא ממש מצחיקה, ומי שלא התחבר לדמותו של פלד באחד העם, לא יתחבר גם עכשיו. אולם, כפי שכבר ציינו, מדובר ברוח רעננה ומשעשעת בהפסקת הפרסומות, עם הופעת בכורה של אילן פלד, ורק זה שווה צפייה כפולה או משולשת בפרסומת. אנחנו אהבנו. מה דעתכם?

ברנפלקס 2

אייל גיא, איש קריאטיב, בעבר פרילאנס של המשרדים הדיגיטליים המובילים בארץ וכיום בעל סוכנות פרסום דיגיטלית הנושאת את שמו, אבל הוא גבר, אז הוא מעדיף את זה דיגיטלי.
אייל גיא

לייק לפטריה בפייסבוק