מתיחה בטעם טוב: הזמין פיצה לצמד הומלסים בטענה שהם סוכנים חשאיים

סרטוני מתיחות הם אחד הז’אנרים היותר פופולאריים בעידן היוטיוב. הרשת מוצפת בסרטונים כאלה, חלקם בגבול הטעם הטוב וחלקם מעט חורגים ממנו, כפי שתוכלו לראות במתיחה הבאה.

רומן אטווד, בעל ערוץ מתיחות פופולארי במיוחד ביוטיוב, העלה לפני מספר ימים מתיחה חדשה לרשת, מתיחה שהפכה ויראלית במיוחד וגם מעוררת כמה שאלות אתיות מתבקשות. בסרטון נראה אטווד ביחד עם שני חבריו, כאשר השלושה יושבים במכונית ומשקיפים על זוג הומלסים שיושבים חסרי מעש לצד הכביש בפינת הרחוב. אטטוד מתקשר לפיצריה מקומית, מבקש לבצע משלוח, כאשר הוא מתחזה לשוטר-מפקד ששניים מסוכניו החשאיים נמצאים כרגע במעקב תחת הסוואה, והם מאוד רעבים. בסוף השיחה משלם אטווד על הפיצה ומוסר את כתובתם של ההומלסים.

עוד בפטריה:

> מתיחות הפלוצים הקורעות של ג’ק וייל
> מיחזור מוצלח: קמפיין הכפתור האדום מכה שנית

דקות אחרי שיחת הטלפון מגיע ואן לאזור, והשליח שיוצא ממנו מוסר את הפיצה לצמד ההומלסים המופתע. השניים לא שואלים שאלות ואחד מהם מעיר את השני ומציג לו את האוצר שנפל לידיו – מגש פיצה חם.

מצד אחד, מדובר במתיחה שהתוצאה שלה חיובית לכל הדעות. מצד שני, זה מרגיש קצת לא נעים לצפות בחלקו הראשון של הסרטון, כשההרגשה היא שהבדיחה היא על חשבונם של צמד ההומלסים המסכן. למרות אי הנוחות, ועל אף העובדה שחלקו הראשון של הסרטון מאוד מצחיק ולא נעים, המתיחה מקבלת טוויטס מרגש בחלקה השני, כאשר ניכר בודאות כי שלושת המותחים מאוד מתרגשים לנוכח העובדה שסיפקו ארוחת צהריים לצמד הנזקקים. הסיום הזה, שמוסיף מימד אנושי למה שהתחיל כדאחקת חבר’ה מיותרת, הופך את הסרטון הזה לראוי, וגם למאוד פופולארי. צפו ושפטו בעצמכם.


לייק לפטריה בפייסבוק