קורע: מתיחות הפלוצים של ג’ק וייל

העולם מתחלק לשני סוגי בני אדם: כאלה שנהנים וצוחקים מהומור פלוצים, ואלה שלא סובלים אותו. לצערי, אני נמנה עם אוכלוסיית האנשים שפלוצים מאוד מצחיקים אותם, ולכן הסרטון הבא כמעט והשמיד אותי מצחוק על הבוקר.

ג’ק וייל הוא קומיקאי אמריקאי מופרע, בעל ערוץ יוטיוב פופולארי מאוד, המתמחה בעיקר בסרטוני מתיחות ומצלמה נסתרת. ב- 2007, כשרק התחיל וייל ביצירת המורשת שלו, הייתה לו הברקה נהדרת. ג’ק נורא רצה לצלם מתיחות פלוצים, אך מצא את עצמו מתבאס לנוכח העובדה שלא הצליח למצוא מכשיר המייצר קולות פלוצים מציאותיים. לכן, הרים את הכפפה והצליח לייצר בכוחות עצמו את הפוטר (Pooter), מעין גליל קטן וגמיש, המייצר קולות מצחיקים במיוחד של נפיחות כשלוחצים עליו.

מאז ועד היום, עברו כמעט חמש שנים, בהן הספיק וייל לצלם קרוב למאה וחמישים סרטוני מתיחות פלוצים שזכו למליוני צפיות ברשת. אתמול, העלה וייל בשיתוף פעולה עם שני דושבאגים נוספים, רומן אטווד ודניס רואדי, סרטון חדש בסדרה, כשהפעם החליט וייל לבצע את המתיחה באזור מסוכן במיוחד, שכונה המזכירה את הארלם, ומלאה בשחורים עצבניים ומשעשעים. התוצאה, כצפוי, היא אחד מסרטוני הטראש הכי מצחיקים שתראו, במידה ואתם מתחברים לסוג ההומור הזה כמובן.

אם מצאתם את עצמכם פורצים בצחוק מהדהד, דעו שגם אתם יכולים להניח את היד שלכם על מכונת הפלוצים המשומנת הזו, הנמכרת בעשרה דולרים בלבד, באתר פוטר.  אם בא לכם לצחוק עוד, אתם מוזמנים לבקר גם באתר של וייל, בו מוצגים כל יצירות הפאר שלו. קליק לסרטון הראשון בסדרה.לייק לפטריה בפייסבוק