המכונה המוטרפת: מה תהיו מוכנים לעשות בשביל חטיף במתנה?

בחברת החטיפים והממתקים האוסטרלית Fantastic Delites אוהבים לבחון את הגבולות שלנו הלקוחות בכל הנוגע לקבלת מתנות בחינם. לפני כחצי שנה סיפרנו לכם על קמפיין המכונה האוטומטית ששיגעה את הרחוב האוסטרלי וחילקה משימות לעוברים והשבים, שהשפילו את עצמם עבור קופסת חטיפים במתנה. הקמפיין ההוא זכה לכמעט 3 מליון צפיות ביוטיוב וסוקר בהרחבה ברחבי הרשת.

הפעם, החליטו בחברה לקחת את העניינים צעד אחד קדימה, ולמתוח את הגבולות. במרכז קניון הוקם כלוב ענק שמדמה כלוב של אוגרים, כולל הגלגלת עליה אוהבים האוגרים לרוץ. בפינת הכלוב התמקמה לה מכונת החטיפים המפורסמת ולקוחות הקניון התבקשו ללבוש את חליפת האוגר, ולפעול על פי הוראות המכונה.

כצפוי, המכונה דרשה מהם להתחיל לרוץ על הגלגלת, להנאתם של באי הקניון שהעדיפו לצפות מהצד באנשים שבחרו להשפיל את עצמם ברבים. הרצים המצטיינים, אשר הצליחו לעמוד בקצב אותו דרשה המכונה האוטומטית, זכו בסוף בקופסת חטיפים במתנה, כמובן, לאחר שהתרסקו כמה וכמה פעמים בנסיונם לגבור על גלגלת האימה.

שוב הוכח גי בני אדם יעשו הכל כדי להרוויח משהו בחינם, גם אם מדובר במתנה מטופשת וחסרת ערך. Fantastic Delites – 1, האנושות – 0. צפו בסרטון המסכם את הפעילות.


לייק לפטריה בפייסבוק