הפרסומת היפנית הזאת תשאיר אתכם פעורי פה

פתגם סיני עתיק, קובע כי “אם לא ראיתם פרסומת יפנית בחייכם, כנראה שלא ראיתם פרסומות מעולם”. בין אם אתם נמנים על חובבי הפרסומות היפניות המוטרפות, ובין אם לא, פשוט אסור לכם להחמיץ את הפרסומת הבאה, אחת מהיותר הזויות, ביזאריות ופרובוקטיביות שתיתקלו בהן בחיים שלכם, פרסומת שתשאיר אתכם עם פה פעור.

לפני כשנה סיפרנו לכם כאן על הפרסומת היפנית המשוגעת ל”נודלס בוס”, אטריות להכנה מהירה, פרסומת המציגה בוס במשרד כלשהו, שאוכל את הנודלס שלו כפי שראוי שבוס אמיתי יאכל אותן: פותח את השקית באמצעות מכת קראטה, מכניס נודלס ומים רותחים לפה, ולבסוף מסניף את אבקת התיבול. הפרסומת המשוגעת ההיא התבררה כפרסומת פיקטיבית שנוצרה על ידי משרד הפרסום ההולנדי Khanna+Reidinga למטרות יח”צ.

אנרג'י נודלס

הסרטון הבא מציג את “אנרג’י נודלס”, אטריות אנרגיה מיוחדות, שכפי שתראו מיד בסרטון, קשה לתאר את סגולותיהן במילים. על פי התרגום בסרטון שהוא גם הסלוגן של המוצר, האיטריות הללו חוקיות לחלוטין, והן יהפכו אתכם לשריריים מאוד ואפילו ישפרו את כוח הגברא שלכם (לא כדאי לצפות ליד הבוס, או בקרבת בני אדם).

נראה שבמשרד הפרסום ההולנדי לא באמת צריכים לקוחות או מוצרים אמיתיים והם מסתדרים מצויין עם מוצרים פיקטיביים והפקות מקור לא יעילות אך מאוד מופרעות. בסיום הסרטון הנוראי הזה, כלומר, אם הצלחתם לשרוד אותו מבלי להקיא, מופיע כיתוב עם פירוט המדינות בהן חוקי לצרוך את אטריות האנרגיה הללו, אך כאמור בדיוק כמו במקרה של “נודלס בוס”, מדובר במוצר פיקטיבי שלא קיים במציאות, ובתרגיל יח”צ  נוסף של משרד הפרסום, מעין סרטון המשך לתעלול השיווקי מהשנה שעברה.


לייק לפטריה בפייסבוק