קורע: פרסומת יפנית אדירה לנודלס של הבוס

היפנים טובים בהרבה דברים. הם חכמים, טובים בהתעמלות ומכינים יופי של אוכל, אבל אם יש תחום אחד בו הם כבר מזמן משאירים עשן לשאר העולם, זהו תחום  פרסומות הטלויזיה. אם לא ראיתם פרסומת יפנית בימי חייכם, כנראה שלא ראיתם פרסומות מעולם. בעבר כבר פרסמנו כאן בבלוג כמה וכמה פרסומות תוצרת יפן, פרסומות שפשוט אי אפשר להישאר אדישים אליהן. הכי מופרעות, הכי בזויות, הכי הזויות, והכי פסיכיות שיש.

הפרסומת המטורפת הבאה היא למותג בשם "בוס נודלס", סוג של מנה אטריות חמה להכנה מהירה. אם אתם האדם הרגיל, אתם פותחים את השקית, ממלאים במים רותחים, מוסיפים אבקה, מחכים חמש דקות ואוכלים מנה נהדרת של מונוסודיום גלוטומט. אולם, אם אתם הבוס, אתם לא יכולים להתנהג כשאר האדם.

לכן, הבוס בסרטון, קורע את שקית הנודלס עם מכת קראטה, מכניס את הנודלס הלא מוכנים אל תוך הפה בלי להסס ולועס אותן, ומיד אחר כך מוסיף לבלילה בתוך הפה גם מים רותחים. אתם בטח שואלים מה עם אבקת התיבול. אין שום בעיה. הבוס הגדול יסניף אותה באמצעות גבעול של בצל ירוק. מספיק הזוי? נהדר.

הפרסומת הזאת, למרבה הפלא, אינה פרסומת אמיתית על אף שתואמת את כל מאפייני הפרסומות היפניות. מדובר בפרסומת מפוברקת עליה אחראית סוכנות הקריאייטיב Khanna+Reidinga הממוקמת באמסטרדאם. הסרטון הוא מעין כרטיס ביקור של החברה ונועד להראות לעולם את היצירתיות שלה, ואת ההומור המשובח. בשורה התחתונה, יצא להם אחלה, והפרסומת המונפצת הזאת כבר קרובה לחצות את 200 אלף הצפיות ביוטיוב. אז מי יפרסם את חברת הפרסום? במקרה הזה, הסנדלר ממש לא יחף, הוא הולך עם נעלי מעצבים מוזהבות. נהדר.


לייק לפטריה בפייסבוק