הבולבולים חוזרים: ארבעה כללים חשובים לשמירה על הבולבול

בשנה שעברה חשפנו כאן לראשונה את קמפיין הבולבולים המבריק של דורקס שפורסם תחילה באנונימיות על ידי “התנועה לשימור הבולבולים בישראל” במטרה לייצר באז ומהר מאוד התגלה בעקבות פאשלה עצבנית של המתכנתים בחברת הפרסום שהשאירו עקבות בשורת הקוד, כי מדובר במהלך מבריק ומצחיק של דורקס. הקמפיין המוצלח הביא בעקבותיו כרבע מליון כניסות לאתר הקמפיין ואלפי גולשים שהורידו קופונים דיגיטליים לרכישת קונדומים. כמו כן זכה בגראנד קקטוס על מהלך השנה בדיגיטל.

כעת לרגל יום האיידס העולמי שיתקיים ב 1 לדצמבר, חברת דורקס השיקה מהלך בינלאומי גדול הנקרא 1Share1Condom . הרעיון פשוט: הגולשים משתפים את הפעילות של דורקס בפייסבוק או בטוויטר, ועל כל שיתוף תורמת דורקס קונדום למען המאבק באיידס. 

כחלק מהקמפיין העולמי, השיקה דורקס ישראל סרטון המשך מצחיק לקמפיין הבולבולים הגאוני מהשנה שעברה, שחוזר לסיבוב דאווין נוסף. הפעם, “התנועה לשמירה על הבולבולים” מציגה ארבעה כללים חשובים לשמירה על הבולבול, המועברים במשמעות כפולה ומשעשעת.

 בניגוד לקמפיין מהשנה שעברה הפעם אין סודות ונחסך מאיתנו פיענוח התעלומה הקלאסית  “מי עומד מאחורי הסרטון ומה הוא מפרסם”.למרות היעדר המסתוריות שאפפה את הסרטון הראשון, מדובר בסרטון הומוריסטי ועשיר מבחינה עיצובית שיעלה לכם חיוך על הפנים. בסיום הסרטון דורקס מעודדים אתכם לעזור ולתרום למאבק באיידס על ידי כניסה לעמוד הפייסבוק של דורקס ושיתוף סטטוס מעמוד הפעילות “תרום קונדום”.


 
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק