פרסומת חדשה והזויה קוראת לגברים להשתמש במגבוני-תחת

לפני קצת יותר משנה סיפרנו לכם על “מועדון גילוח בדולר”, עסק אינטרנטי קטן (ועכשיו גם מאוד מצליח) המציע לגברים עסקה מאוד משתלמת וחסכונית: סכיני גילוח בדולר, המגיעים במשלוח עד הבית.

מעבר לחידוש המרענן הטמון בחיסכון הכלכלי העצום לו זוכים לקוחות החברה והמלחמה המוצלחת במותגי הענק כמו ג’ילט, מה שגרם לעסק הזה להמריא הייתה דווקא פרסומת הרשת שליוותה את ההשקה, פרסומת שהיא ללא ספק אחת מהיותר מצחיקות בהיסטוריה של הפרסומות, כזו שהוכיחה שגם עסקים קטנים יכולים לעשות את זה בגדול עם מעט מזומנים אך עם חשיבה שיווקית נכונה, ובעיקר חשיבה ויראלית נכונה.

כעת, שנה וחודשיים אחרי ההשקה המוצלחת של האתר והמוצר, חוזר מייק דאבין, הבעלים של Dollar Shave Club,  עם מוצר חדש ומפתיע, המלווה בפרסומת חדשה ומשעשעת שאמנם לא מתקרבת לקודמתה ברמת ההומור והיצירתיות, אבל בהחלט שווה צפייה. למה “מפתיע” אתם שואלים? ובכן, בעיקר כי מדובר במגבוני תחת מיוחדים לגברים.

מגבוני תחת

בפרסומת אנו פוגשים את מייק בשירותים. במהלך דקת הפרסומת, מסביר מייק מדוע אתם, הגברים, פשוט חייבים להשתמש במוצר החדש והמדהים של החברה. אז למה אתם צריכים את מגבוני התחת האלו? “כי אתם לא חיות, וכל מוצר אחר שאתם משתמשים בו לניגוב התחת, הוא פרימיטיבי” וגם כי “אין לכם זמן מיותר לבזבז. הגיע הזמן שתנגבו רק פעם אחת”.

מגבוני תחת מוצר

מגובני הפלא החדשים הללו, נמכרים בארבעה דולרים באתר החברה, ומצטרפים כאמור לשירות המשלוחים של סכיני ולהבי הגילוח החדשני של החברה. הסרטון עלה לאויר לפני כיומיים וכבר צבר קרוב ל-600 אלף צפיות, ואלפי שיתופים, קצב לא רע, אך לשם השוואה, הסרטון הראשון זכה עד כה למעל 11 מליון צפיות, כך שהדרך של הסרטון הזה עוד ארוכה.


והנה תזכורת לפרסומת הראשונה בסדרה:


לייק לפטריה בפייסבוק