פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחת התינוק השטני בעגלה שהפחידה את עוברי האורח בניו יורק

העוברים והשבים ברחובות ניו יורק הופתעו לגלות מחזה מוזר: עגלת תינוק נטושה, ממנה עולים קולות בכי, מבלי שיש סימן לאחד ההורים בשטח. אלא שעוברי האורח שביקשו לבדוק את שלומו של התינוק הצווח בעגלה נתקלו בהפתעה לא צפויה. במקום עולל קטן ומתוק, קפץ מן העגלה תינוק-שטן מלחיץ במיוחד שצרח עליהם, הבהיל אותם כהוגן, ואפילו רדף אחריהם.

הסרטון המשעשע-מלחיץ הזה מתעד את התגובות של האנשים המסכנים שנאלצו בעל כורחם לקחת חלק במתיחה הבינונית הזאת, תעלול גרילה ויראלי לקידום סרט אימה חדש Devil`s Due. מי שיצרה את המתיחה הזאת היא חברת הפרסום ThinkModo, מי שאחראית  גם על אחד הסרטונים הכי ויראלים של השנה החולפת, הסרטון שהציג בחורה עם כוחות על טבעיים שמשתוללת בבית קפה ניו יורקי ומפחידה את הלקוחות בעוד מתיחה מלחיצה שקידמה את סרט האימה Carrey.


עושה רושם שז'אנר הפרסום באמצעות מתיחות גרילה שכאלה הולך ותופס תאוצה, וגם בארץ נתקלנו בו לא מזמן עם מתיחת הקופאית בקולנוע שמאבדת את זה וצורחת על הלקוחות המבקשים לקנות כרטיסים, כחלק מקידום הסרט "פעילות על טבעית".

למרות שמתיחת התינוק המפחיד בעגלה הרבה פחות מוצלחת מקודמתה, הסרטון המתעד את הפעילות זכה לקרוב לארבע מליון צפיות בתוך יממה אחת, ומסתמן כלהיט ויראלי גדול. אנחנו חושבים שכל הסיפור הזה ימשיך להצחיק רק עד היום בו מישהו יחטוף התקף לב וישים סוף לז'אנר המוזר הזה. מצד שני, סביר להניח שסיפור כזה שיתפס בעדשת המצלמה יהפוך להיות אפילו יותר ויראלי מקודמיו.

מקור: Adweek

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...