פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סיפור מהאגדות: פיטר פן הפתיע את וונדי עם הצעת נישואין על הבמה

פיטר פן” הוא אחד מסיפורי הילדים האהובים ביותר, אגדה מקסימה המגוללת את סיפורו של פיטר, נער שמסרב להתבגר וולוקח את חברתו וונדי ואחיה הקטנים למסע קסום איתו ועם טינקרבל בארץ לעולם לא, שם הם נלחמים בפיראטים ובראשם קפטן הוק, וגם מתאהבים אחד בשניה.

הסיפור הבא, שהתרחש על הבמה במהלך הופעה של המחזמר פיטר פן בסקוטלנד לפני שלושה ימים, הוא בהחלט סיפור מהאגדות. במהלך ההצגה, רגע אחרי סיום ביצוע של אחד השירים מהמחזה, עצר השחקן הראשי סאנדור סטארבל את ההופעה, פנה לקהל, והסביר להם: “בדרך כלל, בשלב הזה, פיטר מביט בוונדי ומנשק אותה בפעם הראשונה. הערב, זה לא פיטר שמביט בוונדי, זה סאנדור שמביט באהבת חייו ג’יין מארי סאליבן. הערב זה לא פיטר מעניק לוונדי נשיקה, כי אם טבעת”.

השחקנים והילדים הרבים על הבמה שכנראה היו מוכנים להפתעה הזאת מחאו כפיים בהתרגשות, וג’יין עצמה לא ידעה את נפשה מרוב אושר והחלה מתייפחת בבכי על הבמה, בזמן שבן זוגה שולף טבעת ומציע לה נישואין לקול תשואות הקהל. כמובן, ממש כמו באגדות אך בשונה מסיפורם של פיטר וונדי, וונדי אמרה כן, והשניים התנשקו והתחבקו, ברגע מרגש במיוחד.

כצפוי, הסרטון המתעד את הצעת הנישואין הלא שגרתית והמקסימה הזאת, הפך ויראלי ברשת עם כמה מאות אלפי צפיות בתוך יממה אחת. אותנו מעניין לדעת כיצד המשיכה ההצגה לאחר מכן, שכן לפחות על פי הסרטון לא נראה כאילו ג’יין, או וונדי אם תרצו, הייתה יכולה להמשיך לתפקד כרגיל. צפו בסרטוןן המקסים.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...