פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קופאית ישראלית משתגעת ומתפרצת על רוכשי כרטיסים בקולנוע

בקרוב יעלה לאקרנים בישראל הסרט החמישי בסדרת סרטי האימה "פעילות על טבעית" של הבמאי הישראלי המצליח אורן פלי. כזכור, הסרט הראשון בסדרה שהופק בעלות מינימלית של כ-19 אלף דולר, הפך ללהיט עולמי שגלגל מליוני דולרים ומליוני צופים שנהרו בהמוניהם גם לסרטי ההמשך.

לצופים שהגיעו לבית הקולנוע גלובוס מקס בנתניה, שם התקיימה הקרנת טרום הבכורה של הסרט לפני כשבועיים, חיכתה הפתעה לא צפויה בכלל בדמות קופאית קולנוע אשר חווה התקף פסיכוזה על טבעי, ומתפרצת בטירוף על לקוחות שהגיעו לקופות לרכוש כרטיסים לסרט.


אמילי הקופאית, אותה מגלמת שחקנית כמובן, הגיבה בעצבים לשאלותיהם של הצופים ובין היתר טענה כי "אין היום סרטי קומדיה", וכי "בלונדיניות ואנשים בודדים לא נכנסים לסרטי אימה". לאחר שהיא נובחת על הרוכשים המבוהלים, היא פונה לפתע במהירות לכיוון חלון הזכוכית המפריד בינה לבין רוכשי הכרטיסים צורחת ויורקת דם על השמשה.

מדובר כמובן במהלך גרילה מגניב ומבוסס וואטס-אפ  שיצר משרד הפרסום ציבלין דיגיטל IBG לקידום הסרט "פעילות על טבעית: המסומנים", שם ניצלו את הקרנת טרום הבכורה של הסרט בכדי להשתעשע מעט עם הצופים. הסרטון המתעד את הפעילות ואת התגובות המבוהלות של הצופים רץ בוואטס אפ בימים האחרונים וזכה לחשיפה רבה, ואתמול גם ליוטיוב. הסרטון הזה הזכיר לנו מהלך מגניב דומה לקידום סרט האימה Carrie שהפך מגה ויראלי ברשת לפני כחודשיים, והפך גם לאחד מעשרת הסיפורים הנצפים השנה באתר הפטריה.

קרדיטים | מנהל קריאיטב: אורן ציבלין | קופי: גיא בורנשטין | סופרוייזר: אוהד קצין | הפקה: נוי מדיה

פעילות על טבעית  פעילות על טבעית 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...