פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת בישרה לבעלה החירש שהיא בהריון והתגובה שלו זה הדבר הכי מרגש שתראו היום

סרטונים בהם נשים מבשרות לבני הזוג שלהם שהן בהריון תמיד מצליחים לרגש, במיוחד כשהם כוללים את אלמנט ההפתעה. בעבר יצא לנו לצפות בלא מעט סרטונים כאלה, כולל גרסה הפוכה בה דווקא הבעל היה זה שהפתיע את אשתו ובישר לה שהיא בהריון בדרך מתוחכמת, אבל עושה רושם שהסרטון הבא מצליח לרגש יותר מכולם.

Deaf husband – going to be a daddy!Wife packages up some clues for her husband, who is deaf, to tell him that she is pregnant with their first child. Love his reaction.

Posted by Scott Johnson on Tuesday, December 29, 2015

בסרטון, מפתיעה אישה את בעלה החירש עם שקית מתנה מסתורית. הוא פותח את השקית ומתחיל להוציא ממנה פריטים שמרמזים על ההודעה המשמחת. תחילה הוא מוציא מהשקית חטיף שוקולד בשם baby Ruth, בהמשך שולף ממנה בקבוק בירה תחת המותג Dad`s root beer, ואז, כאשר פניו כבר מסגירות את העובדה שהוא חושד שמשהו מתרחש, הוא אוחז בידיים רועדות את ה”רמז” האחרון: שתי בדיקות הריון חיוביות.

כצפוי, התגובה של הבחור המופתע היא פשוט פרייסלס, והעובדה שאינו יכול לדבר רק מעצימה את ההתרגשות הרבה שכוללת כמיטב המסורת דמעות של שמחה מצד הבעל, האישה ומיליוני גולשים נרגשים שהספיקו לצפות בסרטון עד כה. שיהיה במזל!

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...