פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מביך: הפרומו לפרק החדש של הישרדות חשף בטעות את זהות המודח הבא

אם אתם עוקבים אחרי העונה הנוכחית של "הישרדות" אתם בוודאי מכירים את הנוהל הקבוע במסגרתו בסיום כל פרק מנסים החברים ברשת לעשות לנו קצת טיזינג ולפנק אותנו בפרומו מסתורי ומשוגע לכאורה שמנסה ליצור בנו מתח לקראת ההתרחשויות המטורפות שהולכות לקרות בפרק הבא. כמובן, ברוב המקרים, בדיעבד, מדובר בפרומואים מביכים ושקריים שמעוררים מהומה על לא מאומה.

אלא שאתמול בערב החבר'לצים ברשת כנראה הלכו קצת יותר מדי רחוק עם הטיזינג וירו לעצמם ברגל, כשחשפו בפרומו לקראת הפרק הבא, ככל הנראה בלי כוונה, את זהות המתמודד שעומד לסיים את דרכו בתכנית (או לכל הפחות להפוך לזומבי המעצבן החדש) בפרק ההדחה הקרוב שישודר ביום שלישי.

ברגעי הסיום של הפרומו גיא זוארץ מכריז "המודח התשיעי של הישרדות הונדורס" ומתחיל להפוך את הפתק עליו כתובה זהותו של המודח, בשלב זה התמונה נחתכת אך חדי העין מביניכם שלא מצמצו באותו רגע, ודאי הספיקו לראות חלק מהאותיות שמרכיבות את שם המתמודד על פתק ההצבעה המכריע וכמו שאומרים, לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין מי המתמודד/ת שהשם שלו רשום על הפתק הזה. אם אתם מעדיפים להישאר מופתעים, זה הזמן שלכם לעצור את הקריאה. כדי לראות את הפריים שחשף את זהות המודח הבא, פשוט לחצו על התמונה הבאה.

 

כמו שאתם יכולים להבין מדובר בכירבולית הבית של הישרדות הונדורס, הודה היקרה, שחשה בנוח באתגר החסינות האישית בפרק האחרון ולא חושבת שיש לה מה לחשוש לקראת מועצת השבט הקרובה. ככל הנראה העניינים הולכים להסתבך עבורה בפרק הבא ביום שלישי. הנה הפרומו המלא כפי ששודר אתמול.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...