הבוקר של דנה: ראיון עומק עם לוסי דובינצ’ק הפך לויראלי

כולם כבר מכירים את תכנית האירוח הכה מדוברת והידועה לשמצה של יוצאת “האח הגדול” דנה רון, “הבוקר של דנה”. בארץ נהדרת נוהגים לעשות ממנה מטעמים, וגם ברחבי הרשת זיהו כבר מזמן את הפוטנציאל הקומי האינסופי הטמון כמעט בכל אייטם אותו מנהלת רון, או בקיצור, כפי שסיכמה זאת היטב כתבת וואלה לילך וולך: “הבוקר של דנה” היא תצוגת תכלית של חוסר טאקט, מבוכה ורגעי אימה טלוויזיוניים. אולי דווקא בגלל שהיא כל כך קיצונית היא עושה סיבוב שלם והופכת להיות מהפנטת לצפיה”.

 

עוד בפטריה:
>> סרטון פרסומת שובה לב ומפתיע במויחד

לפני כמה חודשים, בנובמבר 2012, שודר במסגרת התכנית “מה נסגר” עם רועי בר נתן, קטע וידאו מתוך אחת התכניות של “הבוקר של דנה”, קטע בו נראית רון כשהיא מראיינת את לוסי דובינצ’ק, ומנסה לדלות ממנה מידע ביחס לגירושין שלה ולזוגיות החדשה בה היא נמצאת כיום. דובינצ’ק, שכנראה לא הייתה מוכנה למטח השאלות האישיות של רון, סירבה בנימוס פעם אחר פעם לענות לשאלותיה של רון בטענה שאינה רוצה לערב את חייה האישיים בשיחה, וגרמה לרון להתפתל ובסופו של דבר לשלוח את הצופים לפרסומות בכדי שתוכל להסדיר את נשימתה, עם המשפט הקורע והאלמותי, בהתחשב בסיטואציה: “אז אנחנו תכף נרחיב בנושא, אחרי הפרסומות”.

דנה רון לוסי דובינצ'ק

כמה ימים לאחר שידור הקטע, העלה גולש פייסבוק בשם רן סלמן את הסרטון המשעשע הזה לפרופיל הפייסבוק שלו, באיכות די גרועה (מצלמה המצלמת את הטלביזיה). הסרטון לא זכה לתשומת לב גדולה מידי, עד שלפני כמה ימים, ערב חג פסח שני, צפה בלוגר הרכילות עמרי חיון בסרטון, השאיר תגובה ושיתף אותו בעמוד הפייסבוק שלו. משם, הדרך אל ההמונים הייתה קצרה מאוד, וביומיים האחרונים מדובר בתופעת רשת של ממש עם מאות שיתופים ותגובות, כולם מהימים האחרונים וע”י אנשים שכנראה עדין לא נחשפו לרמת הביזאר המתחוללת על סט התכנית. לצערינו, לא הצלחנו לאתר את הקטע המלא, לכן לעולם לא תוכלו לדעת מה היה אחרי הפסקת הפרסומות, אבל אני מניח שגם הקטע הקצר הזה יספק אתכם.

עדכון (יום ד’)
הבוקר, במסגרת הפינה הקבועה שלהם ברדיו 103FM “שיחת טלפון מפתיעה”, התקשרו שי ודרור לדנה רון, בכדי להציק לה מעט ולקבל את תגובתה הרשמית בהקשר לקטע המדובר שהוצג כאן בפוסט. קליק כדי להאזין.

 

דובינצ’יק מגיבה:
“בראיון בוקר ממש לא נהוג לדבר על נושאים אישיים ובוודאי שאם הייתי יודעת מראש שכך יראו החמש דקות הראשונות, הייתי נמנעת מלהגיע. בהפסקת הפרסומות דנה התנצלה,קיבלתי את התנצלותה, ובהמשך הראיון – אחריי הפרסומות , הריאיון התנהל ברוח אחרת,ובנושאים אחרים. מובן מאליו שראיונות נעשים מצדי בכדי לקדם סרטים,סדרות,או הצגות חדשות בהם אני משתתפת, ומגוחך לחשוב שידעתי מראש שטיב השאלות בראיון יהיו כה אישיות וחודרניות. נכון שבימינו יש יצר מציצנות חזק ואנשים אוהבים לשמוע על חייהם הפרטיים של כל דמות ציבורית(בין אם המדובר באומנים/פוליטיקאים או אנשים הידועים משלל סיבות אחרות) אך לטעמי יש גבול לחטטנות, ובוודאי שצריך לקבל את אישורו של המרואיין מראש ואת הסכמתו לדבר על הנושאים שיועלו..כי אחרת ,,במידה ונושאי השיחה לא סוכמו מראש,ובמקרה וזה שידור חי (כפי שקרה בתוכנית המדוברת), נוצר מצב לא נעים הן למרואיין והם למראיין. אני בוחרת להאמין שמדובר באי הבנה ,בלי כוונות זדון, ובוודאי שלא נוטרת טינה ומקווה שכל הצדדים הסירו מסקנות ולמדו מהטעויות. מציעה להניח למקרה ולא להמשיך לבחוש בו ומאחלת לכולם יום נפלא”.

לייק לפטריה בפייסבוק