שובה לב: סרטון פרסומת מקסים מרגש ומפתיע

סרטון הפרסומת הבא, הוא ללא ספק אחד הסרטונים היותר מרגשים שיצא לנו לראות בתקופה האחרונה. הסרטון מציג מגוון סיטואציות ופלאשבקים בהתפתחות קשר בין זוג אוהבים, כשרק בסיומו מתגלה המסר הפרסומי העומד מאחוריו. כאמור, מדובר בסוג הסרטונים שכוחם ועוצמתם טמונים בעובדה שהצופה לא יודע לקראת מה הוא הולך, ואיזה פאנץ’ מחכה לו בסיום. לכן, כהרגלנו בפוסטים מהסוג זה, אנחנו ממליצים לכם לצפות בסרטון ורק אחר כך להמשיך לקרוא.


מי שאחראים על הסרטון המקסים הזה הם עמותת “חייה ותן חיים” הבריטית בשיתוף משרד הפרסום JTW, והסרטון הוא חלק מקמפיין נרחב בשם Let Love Live On הקורא להעלאת המודעות לחשיבות ההצטרפות למאגר תורמי האיברים. מאות אלפי אנשים ברחבי העולם ממתינים בכל רגע נתון לכליה, כבד, לב או איבר םאחרים, ורבים מהם ימותו בסופו של דבר, עקב חוסר המודעות והנכונות של בני אדם להתעסק עם נושא כאוב כל כך, ולחשוב על היום שאחרי המוות שלהם.

תרומת איברים 2

בישראל אגב, ממתינים כאלף אנשים לאיברים מתאימים להשתלה. בשנים האחרונות נעשו מאמצים רבים להגדיל את המאגר של עמותת אדי, מאמצים שהניבו תוצאות כאשר מאות אלפי אזרחים כבר הצטרפו למאגר והפכו פוטנציאל להצלת חיים.

הקמפיין של עמותת Live Life Then Give Life, כולל גם סרטון המציג את סיפורו של זוג שחווה את התהליך הנורא הזה לאחר שהגבר נדרש להשתלת לב. בנוסף, התפרסמו מודעות פרסום פרובוקטיביות, הקוראות גם הן להעלאת המודעות. צפו בסרטונים, וכמובן, אם הסרטונים הצליחו לגעת בכם ועדין לא עשיתם זאת, אתם מוזמנים להצטרף למאגר תורמי האיברים של אדי. חשוב חשוב חשוב.


תרומת איברים 3תרומת איברים 4

לייק לפטריה בפייסבוק