לראשונה: נציגות ישראלית בתחרות הפרסומות השנתית המטורפת של דוריטוס

תחרות פרסומות הסופרבול השנתית המטורפת של דוריטוס בעיצומה, ומחר תינעל סופית האפשרות להגיש מועמדויות חדשות. כזכור, וכפי שפרסמנו כאן לפני חודשיים, השנה, בניגוד לשנים קודמות, פתוחה התחרות לראשונה למתמודדים מכל העולם אשר רשאים להגיש את סרטון-פרסומת-דוריטוס שלהם לתחרות, ולהתמודד על פרס שווה במיוחד: שידור הפרסומת המנצחת בפריים טיים במהלך משחק הסופרבול, פרס כספי צנוע של מליון דולר ליוצרים, והשתתפות בהפקת סרט קולנוע.

רגע לפני סיום שלב הגשת המועמדויות, הועלו לתחרות מספר סרטוני פרסומת תוצרת ישראל, סרטונים משעשעים במיוחד שלחלוטין לא מביישים את הדגל, והופכים למתמודדים ראויים בתחרות הקשה. אתם כמובן מוזמנים לתמוך בהם ולדרג את הסרטונים שלהם בתחרות באמצעות הלינקים המופיעים מטה.

הסרטון הראשון מציג את טל טירנגל (תירס סקסואל) יושב על הספה ואוכל שקית דוריטוס. כשהחתול שלו מאיים לחלוק עמו את החטיף, טירנגל משתמש בקרן הלייזר הכל כך אהובה על חתולים, כדי לגרום לחתול שלו להיעלם מהשטח. אלא שחתולים הם חתולים, והחתול של טירנגל חוזר לנקום. לדירוג הסרטון ליחצו כאן.

יוצרים: עידו מימון, עידן גלבוע, חגי שלו, נעם לייסט, טל טירנגל, אסף כץ, רני דר ויולה בולנוב.

הסרטון השני והלא פחות מוצלח מציג בחור שחוזר הביתה ומגלה שבת הזוג שלו בוגדת בו עם החבר הדמיוני שלו. בהחלט, סיטואציה לא פשוטה כלל וכלל. לדירוג הסרטון לחצו כאן.

יוצרים: דני ישרלס, רלי לוקאץ’, גיא גורביץ’, טל הרצוג, עידו אופק, יעל טל, יעל גולדברג, יואב הרבל, אסף זליקוביץ’, אמי ניימן, ניר בן דוד.

סרטון ישראל נוסף שמועמד השנה בתחרות, מציג בחור במסיבת סטודנטים, שמבקש לשים את ידיו על שקית דוריטוס, רגע לפני שבחור אחר חוטף את השקית ממנו. למזלו, דינוזאור אימתני נחלץ לעזרתו. קליק כאן לדירוג.

יוצרים: אלון סיון

עוד סרטון ישראלי מציג לוכד פרפרים שלא ממש מצליח במשימה שלו, ובסופו של דבר מגיע לגאולה בזכות חטיף הדוריטוס שלו. קליק לדירוג הסרטון.
יוצרים: ירון ישינסקי, אלעד וויסמן, אור הגר, מיקי ירון, אלעד נעים, שי ווקס, אור טרי, טל מוסקוביץ’, נאור לוי, יוסי רבינוביץ’ איפור, ריבי טל, שחקן: עמרי גרוסמן.

אחד הסרטונים הישראלים היותר חזקים בתחרות הוא הסרטון הבא, שהוא מעין פארודיה על התכנית האמריקאית “extreme makeover”, במסגרתה אנשים עם בעיות קוסמטיות עוברים מהפך וזוכים לוקבל לוק חדש.

יוצרים: טל מנקס (מוצר איום), עידן גלבוע ואוראל ביתן.מכירים את הרגע הזה, כמה שניות לפני שאתם נרדמים, כשהמוח שלכם ריק מתוכן וחולם על שקית של דוריטוס? אז הנה עוד סרטון ישראלי המועמד בתחרות, המציג בדיוק את הרגעים הקסומים הללו, עם תוספת מונוסודיום גלוטומט. קליק לדירוג הסרטון.

יוצרים: ירון לויט, טל פרלמוטר, מעיין אריאל וקסלר, אורן שרון ועידן הלמן. .


לייק לפטריה בפייסבוק