5 פרסומת הגמר בתחרות הסופרבול של דוריטוס

בעוד פחות מחודש, ייערך משחק הסופרבול האמריקאי, אירוע הספורט הגדול בעולם, שמושך אליו מאות מליוני צופים ברחבי אמריקה והעולם. כמו בכל שנה, מדובר בחגיגה אמיתית למפרסמים, כאט אט הולכות ונחשפות הפרסומות שיוצגו בהפקסות המשחק, בפריים טיים, בספוטים ששוויים מוערך בעשרות מליוני דולרים.

כמיטב המסורת בשנים האחרונות, עורכת יצרנית החטיפים האמריקאית ‘דוריטוס’ גם השנה, את תחרות Crash the superbowl, בה היא קוראת לקהל הרחב, יוצרים, גולשים ועוברי אורח ליצור סרטוני פרסומת לחטיף, ולהתמודד על הפרס הנחשק: שידור הפרסומת המנצחת בזמן צפיית שיא במהלך המשחק.

כמו תמיד, מאות פרסומות עלו לאתר התחרות המיוחד בפייסבוק, אבל רק חמש מהן נבחרו על ידי הקהל הרחב להיות חמשת הפיינליסטיות שתתמודדנה על הפרס הגדול. כמעט כרגיל, הפרסומות שעלו לשלב הגמר הן מעט מופרעות, וכוללות הופעות אורח מתבקשות של ילדים, כלבים, ואפילו עז אחת משוגעת במיוחד.

בניגוד לשנים קודמות, עושה רושם שרמת הפרסומות שעלו לגמר היא לא גבוהה במיוחד, ולא נרשמו הברקות יצירתיות במיוחד כפי שזכינו לראות בעבר, אולם עדין, מדובר בחמישה סרטונים משעשעים עד מצחיקים, שיעבירו לכם שלוש דקות בכיף. המנצחת שלנו אם אתם שואלים, ואתם לא שואלים, היא הפרסומת הראשונה המוצגת כאן, “עז למכירה”. אם אתם חולקים עלינו, אתם מוזמנים לשתף אותנו בבחירה שלכם בתגובות, ואם ממש חשוב לכם מי הפרסומת שתנצח, אתם יכולים להצביע כאן ולהשפיע על הזוכה.


לייק לפטריה בפייסבוק