חמש פרסומות הגמר בתחרות פרסומות הסופרבול של דוריטוס

כמו בכל שנה, עורכים בדוריטוס האמריקאית תחרות פרסומות (crash superbowl), בה הקהל הרחב מתבקש לצלם פרסומת עצמאית למותג דוריטוס, להעלות אותה לתחרות ולהתחרות על אהבת הקהל. הפרס הראשון והמטורף הוא שידור הפרסומת המנצחת במהלך אירוע השיא של השנה בספורט האמריקאי – הסופרבול. כמובן, מדובר בחשיפה למליונים של צופים, ולכן בפרס שווה במיוחד.

בכל שנה עולות לתחרות עשרות פרסומות, אך רק בודדות מגיעות לשלב הגמר. הפטריה מציגה את חמשת הפרסומות שעלו השנה לגמר, והגולשים ברשת רשאים להצביע לפרסומת האהובה עליהם מבין החמש. כרגיל, האלמנטים הבולטים בפרסומות: הומור, ילדים וחיות. אם יש לכם זיכרון טוב, אז אתם ודאי זוכרים שתחרות כזאת נערכה על ידי דוריטוס גם בישראל, פעם אחת בלבד, בגמר כוכב נולד 5. אין ספק שמדובר בקמפיין אדיר, שגורם ללקוחות של המוצר, לעשות את העבודה עבור החברה. מי יפרסם משהו טוב יותר, מצרכן מבסוט שלו?

הפרסומת האהובה ביותר על מערכת הפטריה היא הפרסומת הראשונה שנציג לכם, הנקראת “ידידו הטוב ביותר של האדם” ומציגה בעל כלב ששם לב לכלבו הקובר תגית של חתול בחצר. משם העלילה מתפתחת תוך שהכלב סוחט את בעליו. פרסומת מצחיקה במיוחד, ולא נתפלא אם היא זו שתיקח את כל הקופה. גם הפרסומות האחרות שעלו לגמר לא רעות בכלל, אתם מוזמנים להתרשם ואם אתם רוצים, להצביע. תאריך אחרון להצבעה – 29 בינואר.

<c/enter>

לייק לפטריה בפייסבוק