לראשונה: גם אתם יכולים להשתתף בתחרות הפרסומות של דוריטוס ולהתחרות על מליון דולר

בפעם השמינית ברציפות, השיקה השבוע יצרנית החטיפים דוריטוס, את תחרות הפרומות השנתית שלה. תקציר הפרקים הקודמים למי שהצליח לפספס בשנים הקודמות: בכל שנה מקיימת דוריטוס תחרות במסגרתה הם מבקשים מהקהל לייצר פרסומת קצרה לחטיף הפופולארי, רצוי שתהיה מצחיקה/מופרעת/מוגזמת. הפרסומת הזוכה, משודרת באירוע השיא של הספורט האמריקאי, משחק הסופרבול, ומזכה את בעליה בחשיפת של מאות מליוני צופים.

השנה, הכריזו בדוריטוס על מספר חידושים מעניים בתחרות, הרלוונטים גם עבורכם, קהל הקוראים הישראלי. תחילה, כאילו לא די בפרסום המטורף לו זוכה הפרסומת המנצחת, זכייה בתחרות השנה תזכה את בעלי הפרסומת המנצחת בלא פחות ממליון דולר (!!) ובנוסף, תזכה אותו באפשרות לעבוד על סט הצילומים של סרט Avengers החדש של אולפני DreamWorks. אין ספק, חלום.

אולם, החידוש הבאמת מעניין בתחרות השנה טמון בעובדה כי בניגוד לשנים קודמות בהם ההשתתפות הותרה רק לתושבי ארצות הברית, הפעם יכולים כל אזרחי העולם להשתתף בה ולנסות את מזלם. כן כן, גם אתם, שקוראים את השורות הללו כרגע, יכולים להפיק פרסומת ביתית יצירתית ומצחיקה ולנסות את מזלכם בתחרות. לכו תדעו, אולי תוכלו להעשיר את קופת החזיר שלכם במליון דולר.


סרטון הפרסומת החדש של דוריטוס שמשיק את התחרות לשנת 2014, מציג את החידושים בתחרות, וכיאה לפרסומת של דוריטוס, עושה זאת בדרך מאוד מצחיק.

צפו בסרטון, ואם אתם רוצים לקבל קצת השראה, צפו גם בחמש הפרסומות שהגיעו לשלב הגמר בשנה שעברה. כפי שתוכלו לראות, זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע. בהצלחה!

לייק לפטריה בפייסבוק