פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצלם את עצמו מכין אוכל בטמפרטורה של מינוס 70 מעלות באנטרקטיקה וזה פשוט מדהים

קאיפריאן וארסוקס הוא אסטרוביולוג אשר עובד במקום הכי נידח, קפוא ומבודד שיש בעולם, תחנת קונקורדיה, באנטרקטיקה, שם הוא חוקר את שינויי האקלים והשפעת האקלים על הקרחונים בקוטב הדרומי.

כאשר הוא לא עוסק במחקר של האקלים המשתנה באזור, הוא מנהל בלוג בו הוא משתף את החוויות המהפנטות של החיים בסביבה כל כך קיצונית. הקושי לעשות דברים בסיסים שכולנו לוקחים כמובן מאליו הופכים את הצפייה בתמונות שהוא משתף למיוחדת ומרתקת.

הוא ספון בתחנת המחקר, יחד עם צוות מצומצם של חוקרים, שם הם נמצאים לבדם, מנותקים מהצוויליזציה, עמוק בתוך החורף של אנטרקטיקה, כמעט שום דבר לא יכול לשרוד שם. במשך 9 חודשים בשנה יש שם חורף, ובתקופה הזאת לא ניתן להגיע אליהם.

קאיפריאן מספר שהקור כל כך קיצוני כך שרכבים לא יכולים להגיע או לנסוע מהמקום. חוסר החצמן, הנוף המדברי הקפוא גורמים לו ולצוות לדמיין שהם נמצאים על כוכב לכת אחר. זה המקום הכי קר על פני כדור הארץ, עם טמפרטורות שמגיעות למינוס 80 מעלות בשיא החורף.

על מנת להעביר את הזמן הפנוי שלו בכיף הוא החל בתקופה האחרונה לפרסם בטוויטר שלו תמונות מהפנטות בהן הוא העז לצאת החוצה בקור המקפיא, כשהוא מנסה "להכין אוכל" בתנאים הללו. כמו שתראו מיד הוא צילם מגוון מנות אוכל שקפאו מיד ברגע שניסה להכין אותן ויצרו רגעים מגניבים במיוחד שקראו תיגר על כוחות המשיכה, והדגישו את תנאי הקור הקיצוניים שיש שם, אין ספק שזה לא פיקניק.

הספגטי קפא יחד עם המזלג

הוא שבר את הביצה ולפני שהחלמון הספיק להישפך להמחבת היא כבר קפאה

פרוסת לחם עם נוטלה שקפאה ונראית כמו פטריה

לא עוברת דקה והחביתה החמה שלו הופכת לגוש קרח

ארוחת בוקר של אלופים

כן, גם הזקן שלך קופא במינוס 70 מעלות

זה מה שקורה כשמשפריצים מים

תראו את הכוכבים בשמי הלילה של אנטרקטיקה, פשוט מדהים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...