סרטון ישראלי מצחיק מציג את סיפורו של אדם שאינסטגרם השתלט לו על החיים

מאז פרצה לחיינו לפני קצת יותר מ-5 שנים, הפכה אינסטגרם לאחת הרשתות החברתיות הפופולריות בעולם, בעיקר בזכות העובדה שהיא מאפשרת לכל אחד מאיתנו להרגיש כמו צלם מקצועי, גם אם אין לנו מושג בצילום, בזכות שלל הפילטרים המוכרים ואפשרויות העריכה הפשוטות שהיא מציעה. אלא שהאפליקציה, שהחלה את דרכה כפלטפורמה נחמדה לשיתוף תמונות, התגלתה מהר מאוד כמפלצת אימתנית שגרמה למיליוני אנשים בעולם להתמכר אליה ולהפוך לנרקומנים של צילום תמונות, גם כשאין שום סיבה מוצדקת נראית לעין.

סרטון חדש ומצחיק בשם “אינסטגרם – הסרט” שיצרו ניר ברגר ויוגב יפת, אותם כבר פגשנו בעבר בצמד הסרטונים המעולים “שיחות יוצאות: וואטסאפ” ו-“שיחות יוצאות: טינדר”, מציג את סיפורו של בחור ישראלי רגיל לחלוטין, שחייו מתהפכים לחלוטין יום אחד, כאשר הוא מגלה את כישרון הצילום יוצא הדופן שלו אחרי שמצלם באמצעות אינסטגרם תמונה המתעדת מנת שקשוקה במסעדה.


בין לילה, הופך הבחור לאושיית אינסטגרם מפורסמת עם עשרות אלפי עוקבים, זוכה להופיע בצינור, ונהנה מארגזים של לייקים על כל תמונה שהוא מפרסם. אלא שלתהילה יש מחיר ומהר מאוד חייו מתחילים להתדרדר: החברים נוטשים אותו, מתחרים צעירים ורעבים מאיימים לגמור לו את הקריירה וההתמכרות שלו מובילה אותו לקראת האבדון. או במילים אחרות: נונסנס נהדר, מושקע ומצחיק שיגרום לכם (אולי) להפסיק לצלם את האוכל שלכם.
קרדיטים:

כתיבה ובימוי: ניר ברגר, יוגב יפת | צילום: רני אבידן | הפקה: הדר מססה, יוגב יפת, ניר ברגר | עריכה: ניר ברגר | שחקנים: יוגב יפת, גיה באר גורביץ’, ירמי שיק בלום, גיא לרר, ליאת אזר, רון ביטרמן, איתמר דרסלר, כפיר קורנר, טל זגרבה, גיל וסרמן, גושה דמין

קליק כאן לביקור בעמוד הפייסבוק “שיחות יוצאות”

לייק לפטריה בפייסבוק