סרטון ישראלי קורע מדגים מה היה קורה אילו ההיכרויות בטינדר היו מתרחשות במציאות

בשנתיים האחרונות הפכה Tinder לאחת מאפליקציות ההיכרויות הפופולאריות ביותר בעולם, אך יחד עם זאת, גם לאחת המושמצות שבהן. אפליקציית השידוכים שמאפשרת היכרויות על בסיס מיקום הפכה לשם נרדף לסטוצים ויחסים מזדמנים, אך למרות זאת, הצליחה לכבוש את שוק הרווקים-רווקות.

סרטון חדש ומצחיק בשם “שיחות יוצאות: טינדר” שיצרו ניר ברגר ויוגב יפת מנסה להדגים כיצד היו נראים המפגשים האקראיים בין הגולשים באמצעות טינדר אילו היו מתרחשוים במציאות. מדובר בפרק שני בסדרת “שיחות יוצאות”, כאשר הפרק הקודם בסדרה שעסק בהתמכרות הנוראית שלנו לאפליקציית וואטסאפ כבש את הרשת לפני קצת פחות משנה וזכה למאות אלפי צפיות.


הסרטון הנהדר משווה את טינדר למעין סופרמרקט גדול של גברים ונשים ומציג בחור צעיר (יוגב יפת) שמנסה למצוא לעצמו בחורה נחמדה לבלות איתה ועל הדרך לחמוק משלל האיומים הפוטנציאליים מצד גברים אחרים שמנסים גם הם “לצוד” את הבנות. עד מהרה הוא פוגש בבחורה נאה (נעמה שטרית) ויוצר איתה קליק ראשוני, אלא שאז הוא נתקל בבחורה אחרת (אלמה דישי) שכובשת את ליבו. כמובן, משם העניינים מסתבכים בדרך לכאוס מוחלט ולסצנה משעשעת במיוחד שמדגימה עד כמה פתטי נראה כל העסק הזה מהצד.

שחקנים (לפי סדר השתתפות): יוגב יפת, דורין קרין, ירדן גלבוע, תום אנטופולסקי, דני לי זיסר, דנה לרר, יעל וקשטיין, נעמה שטרית, גל קדוש, אור אדרי, מאיר טולדנו, אלמה דישי, רותי אסרסאי, שלומי אברהם, אייל אלטויל

לייק לפטריה בפייסבוק