מעולה: מה היה קורה אם השיחות בקבוצות הוואטסאפ שלנו היו מתרחשות באמת?

יותר מפייסבוק, קנדי קראש, אינסטגרם ושאר החברות הממכרות, עושה רושם כי אפליקציית וואטסאפ היא זו שהשפיעה על הרגלי החיים שלנו בצורה הכי קיצונית. האפליקציה הפכה סוג של אינפוזיה למרבית בעלי הסמארטפונים ושינתה לחלוטין את הרגלי התקשורת שלנו, כמובן, לא בהכרח לטובה.

הסרטון הקצר והמעולה “שיחות יוצאות“, שנוצר במסגרת תחרות יוצרים ברשת 2.0, מדגים בצורה מושלמת ומצחיקה במיוחד איך נראים החיים שלנו תחת משטר הוואטסאפ, ובמקרה הזה, איך נראות מערכות יחסים מבעד לעיניהם של החברים והקבוצות שאף פעם לא הולכים לישון, ומטרידים אתכם אפילו באמצע הלילה. 

הסרטון נפתח במריבה שהפכה שגרתית במערכות יחסים  בה מאשימה הבחורה את בן זוגה בכך שהוא כבר לא שם לב למה שהיא אומרת כי הוא כל הזמן שקוע בטלפון. הוא כמובן מכחיש, אבל במקביל הנייד של ולא מפסיק להשמיע קולות של עדכוני וואטסאפ. כשהעניינים מתפוצצים, פונה כל אחד מהם להתנחם בקבוצת החברים בוואטסאפ שלו ולעדכן במתרחש. משם והלאה, העניינים מתדרדרים, ויוצרי הסרטון מצליחים להציב מראה מול הפרצוף שלנו ולהדגים עד כמה אנחנו מגוחכים וכמה מטופשות היו נראות שיחות הוואטסאפ שלנו אם היו מתרחשות במציאות.

קרדיטים:

כתיבה, בימוי ועריכה: יוגב יפת, ניר ברגר | צילום ואונליין: רני אבידן | סאונד: גיל מלטה | מוזיקה מקורית ועריכת סאונד: אייל לנזיני | שחקנים: יוגב יפת , הדס מורנו, נגה ד’אנג’לי, אורי מזעקי, אלעד רביב, רותם וייסברג, נלי תגר, ליאור מיכאלי, תום אנטופולסקי, יפעת מאור, בנימין יום טוב, קלמנטיין החתולה ואמיתי לוין בתפקיד רועיקי.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק