הבחור הזה פתח בית קפה גאוני שמעוצב כולו בהשראת “שובר שורות”

כמעט שנתיים חלפו להן מאז שודר הפרק האחרון בהחלט של שובר שורות, אחת הסדרות המעולות שנראו אי פעם על המסך, ולמרות הזמן שחלף, ישנם לא מעט צופים שעדין מתקשים להתמודד עם הפרידה מוולטר, ג’סי ושאר הדמויות שהדביקו אותנו למסך במשך חמש עונות. אחד מהם הוא דניס קוזאן, בחור ממוצא גרמני, שכל כך התחבר לסדרה ולדמויות ולא הצליח לשאת את האבדן, אז הוא החליט לעשות מעשה ולפתוח בית קפה משלו שכולו מוקדש לסדרה האהובה.

“הקפה הקלוי של וולטר” או “קפה הייזנברג” כפי שנקרא בהתחלה עד ששמו שונה בעקבות חששות מהפרת זכויות יוצרים, נפתח לפני מספר חודשים באיסטנבול. תחילה תכנן קוזאן לפתוח אותו בניו יורק, אבל עקב העלויות הגבוהות החליט לנדוד עד תורכיה.

כפי שאתם ודאי מנחשים, העובדים בבית הקפה לבושים כולם בחליפות מעבדה צהובות וחמושים במסכות אב”כ. התפריט כולל שלל סוגי קפה שמוגשים במבחנות ובכוסות מדידה שבדרך כלל ניתן למצוא במעבדות כימיות, ועל הקירות תוכלו למצוא את הטבלה המחזורית שהפכה לסמל של הסדרה ומופיעה גם בלוגו שלה.

בנוסף לקפה ניתן להזמין ארוחות בוקר בסגנון ארוחות בית הספר של וולט ג’וניור, פנקייקים מעוטרים באבקת סוכר בדמותו של הייזנברג, וכמובן, עוגיות ומאפינס מצופים בסוכריות שנראות ממש כמו גבישי הקריסטל מת’ הכחולים שייצרו וולטר ווייט וג’סי פינקמן.

בבית הקפה של וולטר מבטיחים לכם שתקבלו מנת יתר של קפה, ומציעים גם עוגיות בשם “lets cookie”, כשתהליך ההכנה של הקפה במקום והכלים השונים בהם משתמשים כדי לייצר אותו לגמרי מזכירים את מעבדות הסמים בשובר שורות. לצערנו, אם בניתם גם על כנפי עוף בסגנון “לוס פולוס”, לא תזכו לקבל אותן במסגרת התפריט, אבל ככל הנראה תזכו לשירות טוב יותר מזה שהייתם מקבלים מגאס פרינג’.

“הכל התחיל בתור בדיחה ביני ובין בן הדודה שלי” מספר קוזאן. “הוא נראה ממש כמו וולטר ווייט וחשבנו שיהיה נחמד לפתוח מקום בהשראת הסדרה בו אנשים יוכלו לבלות ולשתות קפה טוב”.

אגב, השניים מתכננים להרחיב את בית הקפה ולהפוך אותו לרשת, כשהסניפים הבאים מתוכננים להיפתח בשנה הבאה ברחבי אירופה וגם בארצות הברית, ממש כמו בתכנון המקורי. אנחנו נאלת לחכות בסבלנות בתקווה שסניף כזה יפתח גם בישראל.

לייק לפטריה בפייסבוק