אב השנה מדגים את יכולות העל שלו בפרסומת מעולה ומצחיקה

סרטוני פרסומת רבים המציגים מוצרים הקשורים לילדים כוללות לרוב פרנזטוריות נשיות (ע”ע מלי לוי ועוף טוב), אמהות המוצגות כגיבורות על שמצליחות להשתלט על הילדים, לחנך ולהאכיל אותם, וכל זה רגע לפני שהן יוצאות לעבודה. האבות לעומת זאת, מוזכרים לרוב כדמויות לא יעילות במיוחד, שהתפקיד שלהם בתא המשפחתי דומה יותר לזה של הילדים: להפריע לאמא.

פרסומת קנדית חדשה ומעולה לדגני הבוקר של צ’יריוס מציבה שוב את האבא בראש הפירמידה ומייצרת קאם-בק מצחיק במיוחד לתפקיד האב במשפחה.

הסרטון הנהדר הזה נראה כאילו מצולם כולו בשוט אחד ומציג כמה מהביצועים הנהדרים של האבא הטוב בעולם. הוא מתעורר בבוקר, זורק את בנו מהמיטה, מעיר את שאר יושבי הבית, מכין קפה לאישה, מחלק טיפים מועילים ומצחיקים לילדים, מחמיא לביתו על תמונת הפרופיל ההורסת שלה בפייס, מכין ארוחת בוקר ומספיק לשחק קצת עם הילדים רגע לפני בית הספר, כשבכל הזמן הזה הוא גם דואג להעניק לצופים נאום חוצב לבבות על אבהות.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

למרות כמה רגעים מאוד משעשעים במהלך הסרטון, החלק המצחיק ביותר מגיע דווקא בפריימים האחרונים של הפרסומת בהם האב משתולל עם קופסת הצ’יריוס שלו תוך שהוא מייצר מבטים סופר סקסיים ומטופשים במיוחד.

בשורה התחתונה, זו אולי לא הפרסומת הכי מצחיקה שתראו בחיים שלכם, אבל היא פשוט מעולה, עשויה היטב, ומזכירה באופי השנון והמיוחד שלה את הפרסומת המבריקה של “מועדון הגילוח בדולר” ואפילו, גם אם ממש קצת, את הפרסומת הבלתי נשכחת של אולד ספייס. תבלו.

לייק לפטריה בפייסבוק