פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סכנת התמכרות: משחק אונליין שיגרום לכם להבין למה חתולים אוהבים להשמיד דברים

רמת המסירות של חתול כלפי בעליו היא ויכוח עתיק יומין. לצד מחקרים הקובעים כי לחתולים יש רגשות אמיתיים כלפי הבעלים שלהם, צצים חדשות לבקרים גם מחקרים הפוכים המדגימים באמצעות ניסויים שונים ומשונים כיצד לחתול שלכם לא באמת אכפת מכם. כך או כך, יש עובדה אחת עליה אין ויכוח. חתולים אוהבים להשמיד לבעלים שלהם את הבית בשיטתיות.

משחק הרשת החדש CatLateral Damage, הוא אחד הטיים קילרים הרציניים, ועשוי להפוך את היום המשעמם שלכם במשרד לקצת יותר מסעיר או את היום המאוד עסוק שלכם במשרד, ליום מבוזבז.

קטלטרל 4

עוד הפטריה:
>> חמישה דברים שתוכלו לעשות ברשת 4G החדשה

במשחק המשעשע אתם מגלמים את דמותו של חתול משועמם ואכזר וצופים בחלל הבית מזוית הראייה של החתול. המשימה שלכם היא פשוטה ביותר: הפלת והשמדת כל חפץ בר תזוזה שניצב בדרכיכם באמצעות כפות הידיים החתוליות שלכם. מטרת המשחק היא לצבור 10,000 נקודות בתוך שתי דקות בלבד.

באמצעות המקלדת והעכבר (שילוב מוטורי קשה במיוחד) תקפצו בין החדרים, המדפים, הספות והשולחנות, והכל במטרה לאמלל את הבעלים שלכם ולגרום לו התקף לב כשיחזור הביתה. כך תוכלו לפחות לכמה רגעים להיכנס לנעליו הקטנות של החתול שלכם, ולהבין את הסיבה הגורמת לו לשבור לכם את הבית: זה פשוט כיף.

כאמור, ניתן לשחק במשחק ברשת בלי צורך בהורדה ממש כאן. ייתכן ותחילה ידרוש מכם המשחק להוריד תוסף קטן כפי שניתן לראות בצילום המסך המופיע מטה. אל תיבהלו, לחצו על הורדה והוא יותקן תוך שניות בודדות, לאחריהן תוכלו להתחיל להשתולל. בסרטון המצורף תוכלו לראות דוגמא לאיך עושים זאת נכון. צוות הפטריה הכושל הצליח לצבור עד כה רק 2000 נקודות בשלושה סיבובים. דווחו לנו בתגובות על הכשלונות שלכם.

חתול חורבן 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...