פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חשבתם שניקוי שטיחים הוא פעולה פשוטה ואפרורית? טעיתם!

שטיחים  נמצאים בכל מקום סביבנו: בבתים, במשרדים, במוסדות תרבות ועוד. יש להם שלל יתרונות: בין אם מדובר בשטיחים מקיר לקיר או בשטיחים ניידים, הם נאים, רכים ונעימים, מבליעים רעשי דריכה, מספקים אווירת חמימות ועוד. החיסרון הוא כמובן בכך שהם צוברים אבק, ונוצרים עליהם כתמים שונים המגיעים ממזון ומשקה, חול, בוץ ולכלוך אחר המגיע מנעלי הדורכים, מכפות רגלי חיות מחמד, מדם ונוזלי גוף אחרים ועוד. ניתן לנקותם באופן שוטף באמצעות שואבי אבק, ובעת הצורך גם בניקוי מקומי עצמאי של כתמים קטנים הנוצרים מעת לעת. יחד עם זאת, הניקוי המקומי אינו יעיל דיו ולכן יש לנקותם באופן יסודי אחת לתקופה. לא מתמחים בניקוי שטיחים? בדיוק לשם כך קמו חברות המספקות שירותי ניקוי שטיחים ניידים ותיקונם בעסקיהם ואף מובילים אותם מהלקוחות ואליהם.

Credit: Pixabay

מנקים כמו שצריך עם מיכון חשמלי

ניקוי שטיחים מודבקים מתבצע במשך מספר שעות ויש צורך לתאם זאת עם הלקוח, כאשר במקרים רבים נוכחותו במקום נדרשת. כמובן שיש להכין את המקום מראש ולפנות ממנו רהיטים ופריטים אחרים. ניקוי שטיחים מתבצע במספר חדרים נדרשים, כמו חדרי שינה ועבודה, בסלון ובמעברים ופרוזדורים בבית. הניקוי מתבצע באמצעות מיכון חשמלי הכולל שואבי אבק בעלי עוצמה רבה, ובנוסף במכונות מיוחדות המסוגלות להזריק מים ולשאוב אותם. מכונות אלו מיוצרות בדיוק למטרת ניקוי שטיחים מסוגים כאלה ומסוגלות לנקות גם ספות וכורסאות מרופדות. יש המשתמשים גם בקצף ניקוי מיוחד או בחומרים דטרגנטים ייעודיים. רוב הכתמים ניתנים להסרה, אולם לעיתים עשויה להיות בעיה עם כתמי שמן החודרים לסיב הבד ותופסים בהם אחיזה עיקשת כך כדי כך שלא יהיה ניתן להסירם.

כבר לא מספיק להרביץ לשטיח שתלוי מהחלון

תהליך הניקוי כולל מספר שלבים. הראשון הוא שאיבת אבק יסודית באמצעות שואב מקצועי ועוצמתי המסוגל לשאוב אבק, פירורי מזון, עלים יבשים וכל לכלוך אחר המצטבר בין קפלי השטיח. השאיבה מסייעת מאוד לניקוי הרטוב שמגיע מיד לאחר מכן. בשלב השני מזריקים מים שבהם מהולים חומרי ניקוי באמצעות ידית מיוחדת. הם מגיעים ממיכל המצוי בתוך המכונה, וחומרי הניקיון שבהם תוקפים את הלכלוך ומצליחים להמיס אותו. לאחר מכן שואבים את המים המלוכלכים אל מיכל אחר הנמצא במכונה. כבר באופן מיידי ניתן לראות את ההבדל בין המים הנקיים שבמיכל אחד למים העכורים שנשאבו לשני. במידת הצורך חוזרים על הפעולה, ובנוסף מברישים כתמים שנותרו עם מברשות רכות עד להסרתם. מניחים לשטיחים להתייבש ורק לאחר מכן ניתן לדרוך עליהם. במקרים של ניקוי עם קצף ניתן, במרבית המקרים, לדרוך עליהם מיד לאחר סיום הפעולה.

שירות יעיל ומסור בכל ימות השנה

ניקוי שטיחים בבית הלקוח מתבצע לאורך כל ימות השנה, אבל התקופות החמות הן לקראת חגי פסח וראש השנה ובימי הקיץ. מומלץ להזמין מועד לניקוי די זמן מראש כדי לשריין את התאריך. בימי קיץ הייבוש מתרחש במהירות רבה ומומלץ להשאיר חלונות פתוחים כדי לזרז אותו. בימי חורף ניתן להניח מאווררים מיוחדים ומכשירי ייבוש שונים הגורמים לייבוש מהיר ומונעים היווצרות ריחות רעים הנובעים מרטיבות מוגזמת. גם בחורף, יש צורך לאוורר את המקום. אפקט הניקוי ייראה מייד לאחר סיום העבודה, ובמיוחד לאחר שהשטיחים מתייבשים לגמרי. קיימים סוגי שטיחים העשויים מחומרים כמו טקסטיל, בדים סינטטיים ועוד וצוותי החברה מיומנים לטפל בכולם. כל שטיח מטופל בשיטה המתאימה לו ועם חומרים הייעודיים לחומר הגלם ממנו הוא עשוי, ממצבו ומפרמטרים אחרים שצוות הניקוי עשוי לקבוע במקום. לכל צוות יש ניידת שירות מאובזרת בה נמצאים כל הכלים, החומרים והציוד הנדרש. מומלץ לקבל שירות מחברת קרפט קלין המתמחה בתחום ואשר ברשותה תשתית מתאימה וצוותים מיומנים בתחום, עד לשביעות רצון הלקוח.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...