סיפור אהבה המקסים בין כלבלב וסוס בפרסומת חדשה שתמיס לכם את הלב

אחרי שכבשו את הרשת לפני שנה עם פרסומת הסופרבול הנפלאה שלהם “Puppy love”, שגוללה את סיפור האהבה המתוק בין גור לברדור מתוק לסוס, שחררה בשעה האחרונה יצרנית הבירה Budweiser (באדווייזר) את הפרסומת החדשה שלה “כלב אבוד” שתשודר במהלך משחק סופרבול 2015 שיתקיים ביום ראשון בלילה, ותשמחו לשמוע, מדובר בסרט המשך סופר חמוד לאותה פרסומת נפלאה מהשנה שעברה.

ממש כמו בפעם הקודמת, הכלבלב הקטן וחסר האחריות שלנו לא ממש יודע לשמור על עצמו ומצליח להינעל בתוך תא המטען של המשאית של הבעלים שלו והולך לאיבוד. ההמשך די צפוי, הכלב יוצא למסע  מרגש הביתה בדרך לסוף המרגש כשברקע מתנגן “(Im Gonna Be (500 Miles” של הפרוקליימרס בביצוע אקוסטי יפהפה של להקת Sleeping at Last. כדי לא להרוס לכם, פשוט צפו בסרטון.קצת מספרים מאחורי הפרסומת: את הכלבלב המתוק גילמו 8 כלבי לברדור שונים, כולם בני קצת יותר מחודשיים, שבע מהם נקבות ורק זכר אחד. שבעת הסוסים המופיעים בסרטון התאמנו כשלושה חודשים כדי לשפר את הביצועים שלהם לקראת ההופעה בסרטון. אגב, גם הפרסומת הקודמת בסדרה הייתה בעצמה המשכון לפרסומת מ-2013.

חייבים להודות ששתי הפרסומת, זו של השנה שעברה וזו של 2013, מוצלחת יותר מהפרסומת החדשה, היות והעלילה והפסקול שלהן היו שניהם הרבה יותר מרגשים ונוגעים ללב, ואילו הפרסומת הנוכחית משחקת בעיקר על קלף החמידות והמתיקות שאמנם עושה את העבודה בפועל וצפוי להעניק לחברה את תואר “פרסומת הסופרבול האהובה ביותר” גם השנה, אבל הרבה פחות מקמצ’ץ’ את הלב.

לייק לפטריה בפייסבוק