פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית התגובה של גברים כשהם מבינים שהם הטרידו מינית את אמא שלהם

הטרדה מינית של נשים ברחוב היא מגפה שלא מוגבלת לתרבות כלשהי, לאזור גיאוגרפי או לחלק מסוים של העולם. אתם בטח זוכרים אתה חודשים הסרטון הזה של הטרדות רחוב בניו יורק שעשה הרבה רעש רק לפני כמה חודשים. וגם מהתשדיר הזה, שמגיע מהקצה השני של היבשת, מדרום אמריקה, יהיה לכם די קשה להתעלם. למה? כי רואים שם גברים דושים ודוחים במיוחד מטרידים את – וזה אמיתי – האמהות שלהם.

ועכשיו לפרו. החיים בבירה לימה לא ממש מזהירים או בטוחים ועבור נשים אפילו יותר: העיר דורגה במקום השלישי ברשימת הערים המסוכנות לנשים בעולם ולפי התשדיר, 7 מתוך 10 נשים בעיר הזאת מוטרדות ברחוב.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

בתשדיר השירות הזה, שהופק בחסות חברת הספורט everlast, התלבשו על שני גברים שמוכרים ברחובות העיר כמטרידנים כפייתיים. כדי ללמד אותם לקח, הזמינו את האמהות שלהם, הלבישו אותן בצורה שתגרור תגובה מריירת מהבנים הדוחים שלהן וגם חיפשו אותן – כדי שהבנים לא יזהו מיד שמדובר באמהות שלהם.

באופן לגמרי לא מפתיע, הגברים בלעו את הפיתיון ומיד התחילו לשחרר לעבר אמא אמירות מהסוג שהייתם מעדיפים למות ולא לומר אותם לזאת שילדה אתכם. האמהות מיד הסתובבו והתחילו להיכנס בבנים שלהן בצורה שרחוקה מלהיות עדינה. סביר להניח שהשניים שמופיעים בתשדיר יגמלו מההרגל המגונה של הטרדה ברחוב. מה לגבי שאר הגברים בפרו? זה כנראה יהיה קצת יותר קשה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...