פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הגאדג’טים שישדרגו לכם את הרכב

אין ספק כי כל אדם מעוניין לנהוג ברכב בטיחותי וליהנות מנוחות ופינוקים רבים ככל שיהיו, ועל כן מרבית מהנהגים בישראל רוכשים רכבים עם מערכות בטיחות מתקדמות, כריות אוויר ושלל פינוקים אותם ניתן לרכוש בחנויות גאדג’טים לרכב ולא מסתפקים ברמת הגימור הסטנדרטית.

בעלי הרכבים וחברות הביטוח

גם צרכני הרכבים וגם חברות הביטוח שמבטחות את הרכבים ואת נוסעיהם, מעוניינים בדבר מרכזי אחד- בטיחות. הצרכנים מעוניינים בבטיחות מקסימאלית מסיבה אישית וחברת הביטוח מעוניינת למזער את רמת הסיכון של המבוטח ושאר הנוסעים ברכב מסיבה עסקית כלכלית, גרידא. משום כך, חברות הביטוח מספקות רשימת דרישות לסוגי רכבים שונים וזאת על מנת לבטח אותם. ברשימת הדרישות מופיעה פעמים דרישה לאימובילייזר, ABS ומערכות בלמים נוספות ברכב, מערכות יציבות, בקרה, שמירת מרחק ועוד.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש ביטוח לרכב, חשוב שתקפידו לקנות רכב שעומד בדרישות הבטיחותיות או שתקפידו לקנות ולהתקין אביזרים ומערכות שונות שיבטיחו לחברת הביטוח כי יהיה קשה מאוד לפרוץ לרכב שלכם ושהרכב שלכם בטיחותי מבחינת נסיעה, דבר שיוריד את רמת הסיכון בנהיגה ואת תאונות הדרכים שיכולות להיגרם. יש לוודא שהגאדג’טים אותם אתם רוכשים מותאמים לרכב ומאפשרים נהיגה בטוחה.

מרכב לא אהוד לרכב אטרקטיבי

גאדג’טים שונים יכולים להפוך גם רכב משנתון ישן או רכב יד שנייה או שלישית לאטרקטיבי ומפנק במיוחד. אם אתם מעוניינים גם במחיר מפנק מחברת הביטוח, כדאי שתוודאו שיש לכם את כל אותם מיגונים שנדרשים על ידי חברת ביטוח, לרבות איתוראן. חשוב שתדעו שביטוחי הרכב אינם מספקים כיסוי ביטוחי לגאדג’טים אותם אתם מחזיקים/מתקינים ברכב.

גאדג’טים אטרקטיביים

1. מאווררים לרכב- אם אינכם מעוניינים להשאיר את המיזוג ברכב כאשר אתם יוצאים לכמה דקות וזאת משום שאתם מפחדים שזה יגרום לבעיות עם המצבר, יש לכם אפשרות לקנות מאוורר סולארי. כאן מדובר על אחד מהפטנטים הבינלאומיים ואחד מהגאדג’טים היעילים ביותר לרכב.

2. צלון מפחית קרינה- יש אפשרות לקנות צלון בהתאמה אישית שמסנן אחוזים גבוהים מאוד מהקרינה.

3. פיקניק ברכב- אם אתם ממהרים לעבודה מדי בוקר, יש לכם אפשרות לקנות גאדג’טים שיאפשרו לכם לשתות ולאכול בנוחות ברכב, אם מדובר על צידנית או מקרר קטן שמותאם לרכב, כוס תרמית שמתחברת למצת הרכב ומאפשרת לכם לשתות קפה ראשון וחם של בוקר בעודכם בדרך לעבודה ועוד.

4. מערכות מתקדמות- יש אפשרות לקנות גאדג’טים מתקדמים שקשורים אל עולם האלקטרוניקה, אם מדובר על רמקולים חדישים לרכב שמעניקים איכות שמיעה יוצאת מן הכלל, סאב וופר, מערכת די.וי.די לרכב, מחמם למושבי הרכב הקדמיים, דיבוריות איכותיות, מצלמת נסיעה וזוהי רק תחילת הרשימה.

לסיכום, גאדג’טים לרכב משדרגים את חוויית הנהיגה ברכב מקצה לקצה. נכון להיום יש היצע גדול מאוד של גאדג’טים לרכבים וכל אחד יכול להחליט האם הוא מעוניין לקנות גאדג’ט שישפר את המראה החיצוני או הפנימי של הרכב.

המידע באדיבות AIG ביטוח רכב

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...