פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סיפור אהבה מקסים בין כלבלב וסוס בפרסומת חדשה שתמיס לכם את הלב

במותג הבירה Budweiser, שחררו הבוקר את הפרסומת החדשה שלהם שתשודר במהלך משחק הסופרבול שיערך ביום ראשון, והיא ללא ספק אחת הפרסומות המקסימות והמתוקות שראינו בשנה החולפת, וכנראה הולכת להפוך ללהיט הגדול של הסופרבול.

הפרסומת מציגה את סיפורו של כלבלב מתוק שחי במקלט אימוץ לכלבים. פעם אחר פעם, בורח הכלבלב מהכלבייה, ומגיע לחווה הסמוכה שם הוא מתחבר לסוס  והשניים הופכים חברים טובים. בעל החווה מחזיר בכל פעם מחדש את הכלב האובד למנהלת הכלבייה היפהפיה, עד אשר השניים מתייאשים ומחליטים לוותר על הכלב. לא נהרווס לכם את הסוף המרגש של הפרסומת, אבל כן נאמר שבליווי הפסקול המנצח, “Let Her Go” של “Passenger”, היא הולכת להמיס לכם את הלב.


סרטון הסופרבול של באדווייזר, חלק מקמפיין “brotherhood” (חברות, או ברית אחרים אם תרצו), הוא סוג של סרטון המשך לפרסומת הנפלאה שלהם מהשנה שעברה, שהתמקדה בסיפור האהבה בין בעל החווה, אותו שחקן המופיע גם בפרסומת השנה, לבין הסוס שלו. הפרסומת ההיא זכתה למליוני צפיות והייתה הפרסומת האהובה ביותר בסופרבול 2013. גם השנה, עושה רושם, מסוגלת באדוייזר לקטוף את התואר הזה בקלות, ולראייה, הפרסומת שוחררה לרשת רק הבוקר, וכבר זכתה לקרוב למליון צפיות.

מוזמנים לצפות בכל הטיזרים והפרסומות של סופרבול 2014, בפוסט הסופרבול המתעדכן שלנו.

כלב וסוס 1

כלב וסוס 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...