פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פיגוע יום הולדת: עמית נסע לחגוג בדרום, החברים "שיפצו" לו את החדר

יש אנשים שאוהבים להפוך את יום ההולדת שלהם לפסטיבל אחד גדול מלא בחגיגות, אליו הם מזמינים כל אדם שאי פעם אמרו לו שלום. לעומת זאת, יש אנשים כמו עמית רביב, ילד היומולדת, שהחליט שהשנה הוא רוצה לחגוג בצורה צנועה ולא לעשות מיום ההולדת שלו עניין. לחברים שלו לעומת זאת, היו תכניות אחרות עבורו, אז הם חיכו להזדמנות הנכונה, והכינו לו מתנת יום הולדת שהוא לא ישכח הרבה זמן.

החברים, אסא קרן ואופיר בועז, חלק מחבורת "ילדי ריטאלין", ניצלו את העובדה שילד היום הולדת ירד לחופשה קצרה בדרום, פלשו לחדר שלו, וביצעו בו פיגוע יום הולדת משעשע במיוחד. השניים הצטיידו בצבע ורוד, וביחד עם שלל אקססוריז, הפכו את החדר שלו לחדר של נסיכות, בסרטון שהזכיר לנו קצת את צמד האחים שמתחו אחד את השני בצורה דומה.


בסרטון שפרסמו בפייסבוק, תיעדו את עצמם השניים כשהם צובעים את חדרו של עמית בורוד, תולים פוסטרים מצחיקים על הקירות, מציעים את מיטתו במצעים ורודים ונשיים, מפזרים בחדר עיתונים של מעריב לילדים וראש 1, נירות ריחניים, בובות של הפוני הקטן, פסלונים של פיות ושדונים, וכמובן, קולאז' תמונות מרגש של החברים שמעליו, ממש על קיר החדר, הכיתוב Me & My BFF, ועוד שלל הפתעות מצחיקות.

עמית 2

כמובן, השניים היו שם עם חזרתו של עמית הביתה כדי לתעד את התגובה שלו ולהפוך את הפרוייקט הזה לסרטון ויראלי משעשע שעלה אתמול לפייסבוק וזכה לכמה מאות לייקים ושיתופים. בתיאור הסרטון סיכמו השניים את מהלך העניינים: "לעמית הייתה יומולדת. אבל הוא לא רצה לחגוג. אז תכננו לו פיגוע. שסוכל… נתנו לרוחות להירגע קצת.. ואז הוא נסע לכמה ימים דרומה.. איזה טמבל…".

בהסתמך על היכרותנו הקודמת ברשת עם הנפשות הפועלות, סביר מאוד להניח שעמית לא יישאר חייב, ואנחנו צפויים להתפתחויות נוספות בפרשה בהמשך. בינתיים, הנה הסרטון.

עמית 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...