פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחה מושקעת במיוחד: הפך את החדר של אחיו בתשעים מעלות

צמד האחים המשעשעים ג'מירו וטוביאס, כבר מוכרים היטב בזירת היוטיוב והרשת. לפני כשנה, נקם האח הגדול טוביאס באחיו הקטן ג'מירו לאחר שזה ביצע פיגוע פייסבוק בפרופיל הפייסבוק שלו (פיגוע פייסבוק: פרסום סטטוס מביך בפייסבוק של חבר שלא היה אחראי מספיק והשאיר אותו פתוח). בסרטון הנקמה שהפך ללהיט ויראלי, הפך אז טוביאס את חדרו של אחיו הקטן לחדר של בנות כשצבע את כולו בצבע ורוד וצייד אותו במגוון אביזרים נשיים.

שנה לאחר הסרטון ההוא, החליט טוביאס כי הנקמה ההיא הייתה אמנם נחמדה ומשעשעת, אבל לא מספיק הארד קור. לכן, בלי סיבה נראית לעין, החליט לנקום שוב באחיו, כשהפעם ניצל את היעדרו של ג'מירו מהבית, כדי להפוך את חדרו בתשעים מעלות.

במסגרת המתיחה המושקעת, השקיע טוביאס בכל הפרטים בקטנים. הוא צבע את החדר מחדש כשהתקרה הלבנה הופכת לקיר השמאלי, חיבר את המיטה והרהיטים במאונך לאחד הקירות, תלה את כל הפוסטרים מחדש ואפילו דאג להתקין את התאורה בקיר התקרה החדש, הלא הוא הקיר הצדדי של החדר. התוצאה: עבודת מופת שגרמה לחדר של ג'מירו לקבל טוויסט מרענן בזוית של תשעים מעלות.


הסרטון החדש שכבר זכה למעל מליון צפיות מתעד את הרגע בו מגלה ג'מירו שבזמן הקרוב, עד שיחזיר את החדר לקדמותו, ייאלץ לוותר על שנת הצהריים או הלילה שלו, אלא אם הוא מתכנן לישון על הרצפה.

חייבים להודות כי התגובה של האח די פושרת ולא ברור אם ההשקעה האדירה הזו הייתה שווה את זה, אבל כך או כל, מדובר באחת המתיחות היותר מושקעות ומשעשעות, ואתם מוזמנים לנסות את זה בבית.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...