פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הצמד הזה יצר קאבר אלטרנטיבי קורע לשיר "מתוק כשמרלי" של אליעד

הלהיט הענק "מתוק כשמרלי" של אליעד נחום ממשיך לחרוך את תחנות הרדיו וכבר הספיק לחצות את רף 3 מליון הצפיות ביוטיוב, נתון מרשים לכל הדעות. שיר הרגאיי הקצבי של אליעד, זוכה להצלחה אדירה גם בגלל הלחן הקליט אבל בעיקר בזכות משחקי המילים המשעשעים בטקסט אותו כתב נחום בעצמו.

הבוקר סיפרנו לכם על צמד הגולשים שאיתרו ארגזים של טעויות מצחיקות בשיר ופרסמו פוסט מצחיק בו הם פונים לאליעד בבקשה לתקן אותם, והנה, לא חלפו כמה שעות, וגאג חדש ומצחיק לא פחות נחת על פיד הפייסבוק שלנו, ואם אתם אוהבים ספורט אתם הולכים מאוד מאוד ליהנות ממנו.

צמד החברים ג'ימבו ג'יי ואמיר צוויבן, האחד ראפר ומשורר מוכשר והשני עורך מוזיקלי, פרסמו לפני כשעתיים בפייסבוק סרטון קורע, בו הם מבצעים קאבר מעולה ומצחיק במיוחד לשיר של אליעד נחום, אותו כתבו ביחד עם חבר שלישי, דיוי ברקן.

הביצוע המחודש של השלושה, שזכה לשם "בלוק כשבארקלי" לוקח את משחקי המילים של נחום לליגה אחרת לגמרי ומשלב בתוכו כ-20 שמות ואזכורים לשחקני כדורגל, כדורסל טניס ועוד עם כמה חידודי לשון שנונים ומשעשעים במיוחד.. תוך זמן קצר זכה הסרטון למאות לייקים ושיתופים והוא בהחלט אחד הדברים היותר מוצלחים שנתקלנו בהם על הפיד שלנו לאחרונה.

בלוק כשבארקלי – מחוות הספורט למתוק כשמרליבלוק כשבארקלי – מחוות הספורט ל"מתוק כשמרלי"! בשיר מסתתרים 14 כדורגלנים, 4 כדורסלנים, טניסאי ועוד!
שולחים הרבה כבוד ל ELIAD! אמיר צוויבן ואני מבצעים את המילים שכתבנו יחד עם דיוי ברקן הדוכס. תהנו!

Posted by ‎ג'ימבו ג'יי – Jimbo J‎ on Monday, June 1, 2015

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...