אסי עזר שוב מעורר סערה ברשת בעקבות תמונה פרובוקטיבית עם דפנה לוסטיג

מאז עלתה לאוויר תכנית הבוקר המשותפת שלהם “אסי ודפנה” ברדיו 102FM, הצליחו צמד המגישים אסי עזר ודפנה לוסטיג לעורר לא מעט פרובוקציות, ביניהן פרשת השכנה הגונחת של אסי עזר שגרמה להטלת קנס על תחנת הרדיו והסכסוך המתוקשר עם נטלי דדון שהוביל לתביעת דיבה של הדוגמנית כנגד השניים ובהמשך להתנצלות פומבית של עזר.

לרגל חגיגות השנה לתכנית שלהם, ולאחר כמה חודשים של רגיעה מסוימת בכמות החיצים שנשלחים לכיוונו של עזר בתקשורת, החליטו השניים לציין את המאורע כמו שרק הם יודעים: פרובוקציה חדשה וטרייה היישר מהתנור, או במקרה הזה, היישר מפרופיל הפייסבוק של עזר.

לפני כשעתיים, פרסם עזר בפרופיל הפייסבוק שלו תמונה משותפת שלו ושל לוסטיג, תמונה פרובוקטיבית במיוחד שהצליחה לעורר תוך זמן קצר סערה ברשת ותגובות נזעמות מצד הגולשים. בתמונה נראית לוסטיג כשהיא חופנת את החבילה של עזר בזמן שהוא לא נשאר חייב ואוחז בחזה שלה. לצד התמונה כתב עזר: “דפנה נוגעת לי בטייכר, אני נוגע לה בזרחוביץ!”.

אסי עזר דפנה לוסטיג 10

כאמור, הגולשים לא נשארו חייבים וכתבו תגובות חריפות כנגד פרסום התמונה בפייסבוק, ביניהן תלונות רבות על חציית גבול הטעם הטוב וציון העובדה שילדים שרואים בשניים מודל לחיקוי גולשים גם הם בפייסבוק ונחשפים לתמונה הבעייתית. לעומתם, היו גם אחרים שהתייחסו לעניין בהומור ולא הבינו על מה המהומה.

אסי עזר דפנה לוסטיג 8

מצד אחד, עושה רושם שעזר, שהפך בעיני רבים לאחת הדמויות המאוסות בטלוויזיה, עושה כל שביכולתו כדי למשוך אליו אש פעם אחר פעם ולמשוך שוב ושוב את תשומת הלב אליו, גם אם היא לא חיובית במיוחד. מצד שני, אם מתייחסים לתמונה הזאת בחוסר הרצינות הראוי לה, מדובר בסה”כ בהשתטות של השניים, שחשבו שלאור נטייתו המינית של עזר, תיתפס כבדיחה משעשעת ותו לא.

מה דעתכם? האם נחצה פה קו אדום או שעצם העיסוק בעניין הוא מיותר ולא מעניין? מוזמנים לשתף את דעתכם בתגובות לפוסט בפייסבוק.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק