פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגניב: כך תכינו מיטה חדשה לכלב שלכם באמצעות חולצה ישנה וכרית

היום תלמדו איך להכין בקלות מיטה לכלב בעצמכם בלי הרבה מאמץ ובלי להוציא מאות שקלים בחנות חיות.

כל בעל כלב שיצא לו לבקר לפחות פעם אחת בחנות חיות יודע שרכישת מזון, ממתקים, צעצועים ושאר פינוקים לכלב היא עסק מאוד לא זול, ובמקרים רבים המחירים הם פשוט חסרי פרופורציה וגורמים לנו, ההורים המאוהבים והשבויים, לבזבז הרים של שקלים כדי שהכלב שלנו יהיה מבסוט.

אז נכון, רבים מהמוצרים הללו ניתן לרכוש באינטרנט בחצי מחיר לפחות, אבל כמו תמיד כשזה נוגע לקניות ברשת, ההמתנה הארוכה ממש מבאסת, במיוחד כשההזמנה שלכם תלויה בשירותים הכושלים של דואר ישראל.

אחד המוצרים הנלווים היותר יקרים הוא מיטה לכלב, כאשר המחירים שלה עשויים להגיע ל-250 שקלים וצפונה, סכום לא מבוטל למוצר צריכה בסיסי. ובכן, מסתבר שממש אין צורך לבזבז את הכסף הזה. אם יש לכם בבית חולצה ארוכה שאתם כבר לא לובשים וכרית ישנה בה אתם לא משתמשים עוד, תוכלו בקלות ובכמה צעדים פשוטים לארגן לכלב שלכם מיטת חלומות מתוקה וספוגה בהרבה האהבה. איך עושים את זה? הנה המדריך לפניכם.

רשימת החומרים הנדרשים:

חולצה ארוכה שיצאה משימוש (עדיף חולצה עבה), כרית, מספריים, חוט ומחט, כמה נעצים, חתיכת בד כלשהי, מילוי כותנה/צמר גפן.

אחרי שארגנתם את כל המצרכים הנדרשים, אפשר להתחיל במלאכת ההכנה של מיטה לכלב. אתם מוזמנים לשתף גם את הכלב שלכם למרות שחוץ מכמה ליקוקי עידוד תוך כדי עבודה, הוא לא ממש יוכל לתרום לתהליך היצירה…

 

תחילה, הפכו את החולצה כך שחלקה הפנימי יהיה בחוץ. לאחר מכך, תפרו באמצעות חוט ומחט את הצווארון של החולצה. אם יש לכם מכונת תפירה, זה עשוי להקל על העניינים, אבל אתם לגמרי יכולים לעשות זאת בעצמכם גם אם אין לכם מושג איך תופרים. תאלתרו, ויהיה בסדר.

 

הפכו שוב את החולצה כך שהתפרים בצווארון יהיו בחלקה הפנימי. בשלב הבא, עליכם לסמן קו באמצעות נעצים קטנים או באמצעות הדמיון בין שני אזורי בתי השחי של החולצה. בהמשך, עקבו אחרי הקו ותפרו לאורכו את החלק הקדמי והאחורי של החולצה.

 

כעת, הצמידו את השרוולים של החולצה לחולצה עצמה, ותפרו אותם ממש כמו בתמונה. שימו לב! אל תתפרו עדין את דש השרוול (החפתים). השאירו את הדש פתוח, כי אתם תזדקקו לו בשלב הבא.

 

כעת מגיע החלק הכיפי. קחו כמות נדיבה של כותנה, צמר גפן או כל חומר רך אחר שיכול לעשות את העבודה, ודחפו אותו לתוך השרוולים כאמור, כל חומר רך יעשה את העבודה, וככל שתמלאו יותר, כך יהיה לכלב שלכם יותר נוח.

 

אחרי שסיימתם למלא את השרוולים וליצור את דפנות המיטה, קחו את הכרית והכניסו אותה לגוף החולצה. זהו, אוטוטו מסיימים.

 

תפרו את החלק התחתון של החולצה כדי לאפשר לכרית להישאר בפנים.

 

הצמידו שרוול לשרוול, ותפרו גם את קצוות השרוולים זה לזה.

 

אם יש לכם חתיכת בד שאתם לא זקוקים לה, אתם יכולים לתפור אותה מסביב לחיבור בין השרוולים כדי להעניק למיטה שלכם מראה יפה יותר ולהסתיר את התפרים.

 

זה הכל. הכנתם בעצמכם מיטה לכלב שלכם!

 

תהיו בטוחים שהוא הולך לעוף עליה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...