הטריילר השני והאחרון של “היפה והחיה” פורסם סוף סוף והוא פשוט מופלא

לפני קצת יותר מחודשיים, הצגנו בפניכם כאן את הטריילר הרשמי הראשון של אולפני דיסני לגרסת המציאות המחודשת שלהם לסרט האנימציה המופלא “היפה והחיה”. ביחד עם סדרת התמונות הקסומה שפורסמה כמה ימים לפני והעניקה הצצה ראשונה לפריימים מתוך הסרט, הצליחו צמד המתאבנים הללו ליצור תחושת ציפייה ענקית, במיוחד אם גם אתם, כמונו וכמו עשרות מליוני אנשים ברחבי העולם, גדלתם על ברכיו של הסרט המקורי.

כעת, חודש וחצי לפני הקרנת הבכורה ב-17 במרץ, שחררו אולפני דיסני את הטריילר השני והאחרון לסרט, ואיך לומר בעדינות, אם עד עכשיו התרגשתם בקטנה, הצפייה בסרטון הזה, עם הפריימים הנפלאים והמוזיקה הסוחפת (דואט מסקרן של אריאנה גרנייד וג’ון לג’נד), תגרום לכם לעצור הכל ולהכין טבלת ייאוש עד ליציאתו של הסרט.

כידוע, “היפה והחיה” של דיסני נחשב לאחד מסרטי האנימציה האהובים ביותר בכל הזמנים, אם לא האהוב מכולם, ונחשב עד היום לקלאסיקה קולנועית יוצאת דופן, שהצליחה לשבור את הקופות ובמקביל לגרוף ביקורות משובחות. לכן, רק הגיוני שהציפיות מהגרסה המחודשת יהיו בשמיים. לשמחתנו, לפחות אם לשפוט על פי הקדימון המעולה הזה, נראה שהסרט בהחלט הולך לספק את הסחורה.

אה, ואם זה עדין לא קרה לכם עד עכשיו, אתם לגמרי הולכים להתאהב באמה ווטסון. שלא תגידו שלא הזהרנו. הנה הטריילר הרשמי.

הנה עוד סרטים מומלצים שפשוט אסור לכם לפספס >>

לייק לפטריה בפייסבוק