פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: בר רפאלי מגייסת כסף לממן סרטון בכיכובה (וידאו)

בר רפאלי לא מפסיקה להפתיע. לאחרונה נבחרה על פי מגזין מקסים לבחורה הסקסית ביותר בעולם, ולפני מספר שבועות השתתפה בפרסומת המגניבה לאפליקציית התשלום באמצעות הסמארטפון ביחד עם רועי כפרי ווניה היימן, פרסומת שהפכה ללהיט ענק ברשת. כעת היא משתתפת במערכון לא פחות מגאוני שעלה באמצעות ערוץ היוטיוב ואתר האינטרנט הפופולרי Funny or die. בסרטון בר מציגה את פרויקט מימון ההמון החדש שלה: איסוף סכום כסף רציני, כדי להגשים לעצמה את החלום לעשות את מה שהיא באמת רוצה: קלטת לוהטת.

בר מסבירה כי כיום היא עובדת בעיקר בדוגמנות ומשחק רק כדי לשלם את החשבונות ולסגור את החודש והיא זקוקה לעזרת הציבור כדי להגשים את חלומה האמתי. עבור הצופים שבשלב הזה עוד לא ירדו לסוף דעתה, בר מפרטת כי מדובר על קלטת עם בחור (או בחורה)  בה הם יבצעו דברים שהשתיקה יפה להם והיא מעוניינת לגייס במסגרת הפרויקט לפחות 10,000 דולר.

אם אתם עדין לא בטוחים שאתם רוצים לעזור לאנושות ולתמוך בפרויקט שלה בר מבטיחה את המתנות הבאות לתורמים: אם תרמתם 50$ היא תשלח לכם תמונה שלה בזמן שהם עושים את זה. אלו שיתרמו 200$ יוכלו לבקר בסט הצילומים של הסרטון שלה ועבור 1000$ דולר היא מוכנה להכניס אתכם לרשימת ההגרלה להיות הבחור או הבחורה הכי ברי מזל עלי אדמות.

כמובן, למרבה האכזבה לא מדובר בקמפיין מימון אמיתי ולא באמת ניתן להיכנס לרשימת ההמתנה של בר. הסרטון מפנה לעמוד נחיתה פיקטיבי שנראה כמו עמוד הפרויקט של אתר גיוס הממון kickstarter. אין ספק שמדובר בהפגנת חוש הומור עצמי משובח על עצם בחירתה לבחורה הסקסית ביותר בעולם. זה הזמן להרים את הלסת מהרצפה ולראות את המערכון המצוין הזה.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...