פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

מקדולנדס חושפת: כך אנו יוצרים את הקציצות שלנו

קלישאת פתיחה: העולם מתחלק לשני סוגי אנשים, אלה שאוהבים מקדונלדס ואלה שחושבים שמקדונלדס מסמלים את כל מה שרע במזון מהיר. בשנים האחרונות, עברה רשת המסעדות שינוי קיצוני ומנסה להציג את המזון שלה כבריא, וכמובן, מיוצר מרכיבים טבעיים בלבד. אולם, אנשים רבים מאמינים עדין שקציצות הבשר של מקדונלס לא עשויות ממאה אחוז בקר כפי שטוענים כל הפרסומים של החברה, ובטוחים שהן מכילות חומרים משמרים, או תוספים כאלה ואחרים.

במקדונלדס קנדה דוגלים בפתיחות ושקיפות מלאה מול הלקוחות. לפני מספר חודשים הקימה החברה אתר מיוחד בשם “השאלות שלכם” בו הגולשים יכולים לשלוח כל שאלה שעולה להם לראש בנוגע למקדונלדס, כאשר נציגי החברה בוחרים את השאלות הכי מעניינות ועונים עליהם בכתב או באמצעות סרטוני וידאו מיוחדים המסבירים את התשובה לשאלה. כך למשל, זכינו להבין סוף סוף כיצד נראים ההמבורגרים כל כך טוב במודעות הפרסום ופרסומות טלוויזיה, וכל כך שונים במציאות.

בסרטון חדש ששוחרר לפני מספר ימים בתגובה למספר שאלות מצד הגולשים לגבי אמינות הפרסום “מאה אחוז בקר”, חושפת מקדונלדס קנדה כיצד נוצרות קציצות הבשר שלה, החל מרגע הגעת הבשר למפעל ועד שליחת הקציצה המוכנה לחנויות הרשת. האם יש אמוניה בבורגרים של מקדונלדס? האם הבשר מורכב משאריות בשר טחון מסוגים שונים? האם הבשר טרי? על כל השאלות הללו תקבלו תשובה בסרטון.

הפעילות יוצאת הדופן הזו של מקדונלדס קנדה מחזקת את הקשר בין הקהל הסקפטי ולקוחות החברה, לחברה עצמה, ויוצרת תחושה של אמון ופתיחות. עבור חברה שיש לה המן מה להוכיח בנוגע לבריאות האוכל שהיא מייצרת, ונפגעה לא פעם מפרסומים שלילייים כולל סרט באורך מלא, מדובר בקמפיין ששווה זהב, וכל דולר קנדי שהושקע בו. הסרטונים אגב, זוכים למאות אלפי צפיות ורושמים פופולאריות מפתיעה.

אזהרה צמחונית: הסרטון כולל תמונות של בשר חי.


aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...