פרויקט השנים המוזרות – הגירסה הישראלית

“זוכרים את השנים האלה, בין התקופה שהייתם ילדים חמודים, לעכשיו, כשאתם אנשים מגניבים לגמרי? אתם יודעים, גשר בשיניים, חצ’קונים, חוש אופנה נוראי. הבלוג הזה הוא אלבום של אנשים שמשתפים את השנים המוזרות האלה בחייהם ומראים איזה אנשים מעולים הם הפכו להיות. חשוב להגיד: המטרה היא לא הסתלבטות אלא זריקת עידוד לחבר’ה חמודים וצעירים שיושבים במושב הראשון בטיול השנתי, ליד המדריכה והמורה, וחושבים שככה נראים כל החיים. החיים דינאמיים והכל עובר. תאהבו את עצמכם.”

זה הטקסט שפותח את הגרסה הישראלית של יאיר קיבייקו לפרויקט השנים המוזרות האמריקאי – אותה הוא מתפעל יחד עם רן פינקלשטיין ועבדכם הנאמנה. רק אתמול עלה הטאמבלר לאוויר והוא כבר חוגג מעל 1656 כניסות , עשרות מיילים וקרוב ל-18 פוסטים קיימים.

קובייקו כתב בפייסבוק שלו:
“לפני חודש בערך נתקלתי בכתבה שכתבה אלינור באתר הפטריה על בלוג אמריקאי שנקרא ״פרוייקט השנים המוזרות״.
המטרה פשוטה – להראות תמונות וסיפורים של אנשים היום לעומת פעם, בשנים המוזרות האלה, כשהיו ילדי כאפות, חסרי מודעות, או חוש אופנתי. או הכל ביחד. החלטנו להקים גרסה ישראלית לבלוג (השתמשנו אפילו באותה תבנית), ובתור התחלה העלנו את התמונות המוזרות שלנו. אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בפרוייקט, לשלוח לנו תמונה מפעם, תמונה מהיום, וכמה משפטים על הסיפור שמאחוריהן. תרגישו חופשי לשתף, האתר לא נועד רק לחברים שלנו, אלא לכל מי שמרגיש צורך לשתף בתקופה המצחיקה הזאת שלו ואיך הוא פרח מאז. כל המידע על איך ומה ולמה נמצא באתר.”

רן פינקלשטיין
ran

אלינור שריקי
rigbi

טל קאופר
tal קאופר

רון פינקלשטיין

1174260_10151587434442984_852381618_n

אלינור שריקי היא קופירייטרית ובזמנה הפנוי עושה טוויטר, אינסטגרם, מוזיקה, רדיו ובעיות. קליק לפייסבוק
אלינוריגבי

לייק לפטריה בפייסבוק