קמפיין חיפוש העבודה היצירתי של רן פינקלשטיין

אחת לכמה זמן, אנחנו פוגשים בפייסבוק וברשת קמפיינים נחמדים של אנשים פרטיים, לרוב אנשי קריאייטיב ופרסום המעוניינים למצוא עבודה חדשה, ומגייסים את היצירתיות שלהם לטובת כרטיס ביקור יצירתי ושונה, שילכוד את תשומת הלב של המעסיקים הפוטנציאלים.

רן פינקלשטיין, קופרייטר, איש קריאייטיב, מנהל תוכן לשעבר במשרד הפרסום TEENK ובלוגר מוביל באתר מה וזה, מחפש כעת עבודה חדשה בתחום, ולצורך כך הרים קמפיין Adwards מגניב, הפונה למנכ”לים ומנהלי קריאייטיב באמצעות גוגל.

פינקלשטיין קמפיין פוסטר

הקמפיין יוצא מנקודת הנחה שגולשים רבים אוהבים לחפש את שמם בגוגל, וכך גם מנהלים ומנכ”לים במשרדי פרסום. הקמפיין בגוגל אדוורדס מטורגט לשמותיהם של בולטים בתעשיית הפרסום, כך שברגע שהם מחפשים את שמם בגוגל, או כשאנשים אחרים בענף מחפשים את שמם, המודעה הממומנת הראשונה שהם מקבלים בתוצאת החיפוש הינה הפניה לאתר כרטיס הביקור של פינקלשטיין בו הוא מציע את עצמו למעסיקים, תחת הכותרת “אתם חלק מהקמפיין שלי”.

רן מספר לאתר הפטריה: “נתקלתי בגולש אמריקאי שהשתמש בתובנה של החיפוש העצמי בגוגל ובכך השיג עבודה במשרד פרסום, וחשבתי שיהיה נחמד לנסות ולעשות אדפטציה ישראלית לרעיון הזה, עבור מנהלי הקריאייטיב והמנכ”לים בארץ“. יש לכם הצעה מעניינת עבור פינקלשטיין?

לייק לפטריה בפייסבוק